Zauważyłem, że w naszym cierpiącym kraju jest wielu, którzy podważają rację odebrania Orderu Orła Białego. Są to jacyś celebryci, dawni i współcześni politycy a nawet zwykli ludzie, chyba nie Polacy, lecz jacyś "tutejsi" mówiący po polsku.
Zob. ten materiał niżej! To materiał pouczający i krytyczny. Niestety, nikomu nie uda się tego podważyć - to przykład, że prawda zwycięża, szkoda, że powoli!
Postscriptum
Oto wybrane przykłady na poparcie powyższego, linki:
Regulamin Salonu24.pl pozwala na usuwanie komentarzy i blokowanie użytkowników. Zatem korzystam z tego, bo cenię sobie praworządność - to objaw człowieka cywilizowanego i kulturalnego. Komentarzy nie piszę, lecz czasami je czytam. Po prostu "piszę sobie a Muzom!"
Komentarze
Pokaż komentarze (19)