0 obserwujących
75 notek
62k odsłony
  474   0

Media Brytyjskie Ostrzegają Kibiców Przed Polską!

Od kilku tygodni w Anglii  trwa nagonka i straszenie kibiców aby nie jechali na Euro2012 do Polski i Ukrainy.

Dzisiaj nawet  BBC ONE  Panorama o godz 20.30  pokazało piękny  "dokument" w skrócie o polakach rasistach  i antysemitach. Do oglądania i  komentowania tego ''dzieła" dziennikarskiego zaprosili czarnoskórego piłkarza Sola Campbella, który oglądał hasła na polskich stadionach 'white power', 'jews whore' . Piłkarza rodzina nie jedzie na Euro 2012 bo to zbyt niebezpiecznie. Zresztą nie tylko  Campbella rodzina nie jedzie. Generalnie pokazali w BBC brudną Łódz bijatyki na stadionach i hasła antysemickie.

Brukowce angielskie The Sun i The Daily Mail już od tygodni straszą, a to że brudno, złodzieje, chuligani. Przestrzegają przed AIDS bo podobno w Polsce i na Ukrainie  to plaga! Ostatnio pisali,że warto się zaszczepić bo podobno w Polsce epidemia odry. No i w ogóle Polacy nie znają j.angielskiego.

Oczywiście to poskutkowało, sprzedali tylko 2000 biletów. Od mojego męża z pracy nikt nie jedzie zrezygnowali. Nasi sąsiedzi również. Generalnie to pojada ci, którzy byli już w Polsce i na Ukrainie.

Dlaczego nasze media milczą w tej sprawie? Niech pokażą co o nas myślą, a nie tylko sieją propagandę o pięknych stadionach!

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale