11 obserwujących
604 notki
73k odsłony
  206   0

opór w Gaza postawiło Izrael w ciężkiej sytuacji: powiedział professor Borhani

Professor Borhani Ekspert działu Izraeloznawstwo w uniwersytecie Teherańskim , mówi że opór w Gaza postawił Izrael w złej sytuacji i że to spowoduje że więcej ludzi będzie opuszczało Izrael i będzie emigrowało do innych krajów,.

"Ciągły opór teraz w Gazie poważnie zagroził reżimowi syjonistycznemu i stworzył dla niego bardzo trudne warunki ,w taki sposób, że reżimowi syjonistycznemu trudno jest tolerować te warunki. Ten reżim jest bardzo wrażliwym podmiotem, Syjoniści mieszkający w okupowanej Palestynie to imigranci, którzy przybyli z całego świata i jeśli nie będą mieli bezpieczeństwa, ta populacja imigrantów nie pozostanie w okupowanej Palestynie.Tylko to fałszywe poczucie bezpieczeństwa zmusiło syjonistów-imigrantów do pozostania w okupowanej Palestynie.".

Odnosząc się do ataków rakietowych ze Strefy Gazy na obszary kontrolowane przez reżim syjonistyczny, profesor Wydziału Światoznawstwa Uniwersytetu w Teheranie powiedział:Ataki te zagroziły syjonistycznemu projektowi sprowadzenia Żydów do okupowanej Palestyny.Jeśli poczucie niepewności stanie się poważniejsze wśród syjonistycznych Żydów, odwrotna migracja stanie się poważnym zjawiskiem w Izraelu, więc reżim syjonistyczny stara się poprzez poważnych i niszczycielskich ataków w Gaza zniszczyć oporu w Gazie.Reżim syjonistyczny chce złamać wolę mieszkańców Gazy, przeprowadzając ciężkie naloty, niszcząc infrastrukturę i zabijając mieszkańców Gazy.

Muszę dodać że ten professor używała słowo Izrael a nie syjonistyczny reżim jednak media w Iranie nie piszą Izrael tylko syjonistyczny reżim

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka