Blog
Każdemu, co mu się należy.
Natenczas Wojski...
0 obserwujących 208 notek 138072 odsłony
Natenczas Wojski..., 1 stycznia 2017 r.

Adios Amigos! Biorę dzidę i idę

Nikt do niczego nie może mnie zmusić, nawet (z pozoru) ze szlachetnych pobudek, żeby nie powiedzieć dla mojego dobra. Taką mam zasadę od lat i nie zrobię wyjątku nawet dla przeuroczej Pani Bogny Janke.

Komentowanie w Salonie przez konto na słynnym z blokowania, cenzurowania i selekcjonowania użytkowników Facebooku pod przymusem? Jeszcze czego! Czyżby administratorowi S24, komentującemu pod nickiem @Wojtek24, nie starczało już narzędzi do dyscyplinowania blogerów poprzez demonstrację możliwości ujawnienia danych adresowych komentatorów i blogerów, przez szantażyk, czy też ingerencję w treść notki? Bawcie się wesoło, Szanowna derekcjo Salonu24, ale już beze mnie.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim wspaniałym blogerom i komentatorom, których zważywszy na obfitość nie sposób tu wymienić, Autorom, których podziwiam i szanuję. Za honor poczytuję sobie to, że przez osiem lat miałam ogromną przyjemność wymieniać z Państwem myśli. Dziękuję i nisko się kłaniam także niekomentującym czytelnikom mojego blogu. Wszystkich Was, Szanowni, serdecznie pozdrawiam, życząc wszystkiegio najlepszego w Nowym Roku dla każdego z Was z osobna oraz wspaniałego, przełomowego dla naszej umęczonej szaleństwem Zjednoczonych Sił Zła Ojczyzny.

 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Flag Counter

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @Autor Ciekaw jednak jestem kolejnego rankingu zaufania. Ja nie, bo mam pewność, że...
  • @MICHAŁ JAWORSKI biedna pisiorska ciemnoto ? A gdzież to podziała się kindersztuba...
  • @WUJEK Mają, co chcieli. Aktualnie pozycja derekcji S24 jest mocno zbliżona, jeśli nie...

Tematy w dziale