Informacja dla uczestników dyskusji pod notką która „znikła”.
Od półtorej godziny czekam na odpowiedź Administracji Salonu24 w sprawie zniknięcia dzisiejszej notki.
od: pazdziernikowa
data: 2013-11-26 13:19:38
Szanowni Państwo.
Z jakiego powodu usunięto moją dzisiejszą notkę?
Pozdrawiam
P.
Dla tych którzy nie czytali. Notka składała się z trzech faktów jakie zamieściły wszystkie prawie wszystkie portale w Polsce.
1-Od kogo dostawał pieniądze Adam Hofman
2-Gdzie pracowała żona Adama Hofmana
3-Gdzie pracowała osoba przelewająca Adamowi Hofmanowi pieniądze.
Równocześnie jak to się zawsze na Salonie zdarza kiedy pojawiają się teksty niewygodne dla PISowskiej opcji, założona została notka gdzie PISowscy blogerzy bezkarnie urządzili sobie kącik do wydalania w moim kierunku wszelkiego rodzaju jak to się mówi „zawartości PISowskich słoików”.
Jest tam i Wiesława i Kate1 która nie czytała ale wie(słodkie prawda?) i wielu innych. Nikt towarzystwa oczywiście nie niepokoi.
O odpowiedzi Administracji Salonu24 oczywiście poinformuję.
Tytuł to cytat z uradowanych komentarzy PISowskich blogerów.




Komentarze
Pokaż komentarze (32)