Andrzej Urbański: "Gdyby żył Lech Kaczyński, nie byłoby ofiar na Majdanie"
Ten Urbański to chyba jest od Palikota i zupełnie nie docenia Lecha Kaczyńskiego! Przecież dla każdego prawdziwego Polaka jest jasne, że sam Majdan to pikuś bo:
Gdyby żył Lech Kaczyński, nie byłoby ideologii gender!
Gdyby żył Lech Kaczyński, nie byłoby ofiar mrozu!
Gdyby żył Lech Kaczyński, nie byłoby długu publicznego!
Gdyby żył Lech Kaczyński, nie byłoby kolejek w szpitalach!
Gdyby żył Lech Kaczyński, nie byłoby głodnych dzieci!
Gdyby żył Lech Kaczyński, nie byłoby porażek polskich piłkarzy!
Gdyby żył Lech Kaczyński, nie byłoby opóźnionych pociągów!
Gdyby żył Lech Kaczyński, nie byłoby „jebnięć” krzesłem!
Gdyby żył Lech Kaczyński, nie byłoby mierzenia przyrodzenia!
Niczego by nie było! Taka prawda!


Komentarze
Pokaż komentarze (39)