pazdziernikowa pazdziernikowa
899
BLOG

Rodzina i wyborcy Kaczyńskiego "wczoraj" o Piskorskim

pazdziernikowa pazdziernikowa Polityka Obserwuj notkę 8

Wszystko co poniżej przeczytacie wisi na portalu kontrolowanym przez PIS...  Autorem jest mężczyzna który jest rodziną Jarosława Kaczyńskiego... Żaden komentarz bez PISowskiego przyzwolenia "strażnika forum" tam się nie prześlizgnie...

"Paweł Piskorski odpowiada przed sądem za fałszerstwo. Prokuratorzy sprawdzili, jak były prezydent stolicy dorobił się majątku. Przez kilka lat były polityk Platformy Obywatelskiej udowadniał, że majątku dorobił się... wygrywając w kasynie 16 razy. Obecnie twierdzi, że zarobił na sprzedaży antyków - pisze Fakt.

Śledczy zakwestionowali umowę z 1997 r., z której wynika, że Piskorski zarobił 986 tys. zł na sprzedaży antyków antykwariuszowi - pisze portal fakty.pl. Zdaniem prokuratury podpis antykwariusza podrobiono. Piskorski broni się, że umowa była autentyczna i sprzedał antykwariuszowi m.in. obraz Kossaka, Olgi Boznańskiej oraz karafki, sztućce, judaica, figurki świętych, białą broń, pasy słuckie, zegary, grafiki, szkice i papierośnice. Prokuratorzy dociekali, gdzie trzymał to wszystko, bo jego była żona zeznała w śledztwie, że nigdy takiej kolekcji nie widziała. Piskorski zapiera się, że kolekcję trzymał w mieszkaniu swej matki.

Przedmioty były w dwóch olbrzymich skrzyniach, które były pod stelażem łóżka, które mam do dziś, i w pudłach– tłumaczył Piskorski. Zdaniem prokuratury oraz agentów CBA, którzy prowadzili śledztwo, niemożliwe jest, aby tak pokaźna kolekcja zmieściła się w małym mieszkaniu jego matki. Dlatego śledczy zarzucają Piskorskiemu, że sfałszował umowę sprzedaży z antykwariuszem, a antyków nikt na oczy nie widział.

Wcześniej jednak były prezydent stolicy z ramienia Platformy Obywatelskiej twierdził że majątku dorobił się w kasynie.Zapewniał, że wygrał 16 razy z rzędu. Tyle że zdaniem prokuratury musiałby w jeden wieczór wygrać nie 16, a 138 razy z rzędu! To było niemożliwe. Za tę sprawę Piskorski już jednak nie odpowie, bo się przedawniła."

Autor Samuel Pereira

 

Parę komentarzy z PISowskiego forum:))

ba.a | 31.01.2014 [13:48]

Oni wszyscy zarabiają w jeden tylko sposób. W taki.

solidaruch 80 | 24.01.2014 [12:04]

najczęściej żony dostają spore majątki od niezbyt zamożnych rodziców, vide prezydent Gdyni Wojciech Szczurek. No taki święty Wojciech, że św. Franciszek z Asyżu przy nim blednie

tkj | 24.01.2014 [10:55]

stary numer, jak się nie da inaczej kolesia uniewinnić.Co z tego że dowody i świadkowie?Im można napisać opinie psychologiczne że są "niezrównoważeni psychicznie" a ostatnio nawet już wystarczy że podejrzana powie iż "osoba" jest "chora" i wszystkie te zeznania wywalić do kosza. To znane metody polskich organów ścigania i sądów ,stosowane do obrony kolesiostwa ,kończone odmową wszczęcia postępowania lub umorzeniem postępowania. Nawet sławetne CBŚ, tak aktywne w ściganiu hodowców doniczkowych i drobnych producentów fajek,podobnie ośmiesza się tak umarzając ewidentne,linearnie proste sprawy.Do czego doszło w tym kraju?Nawet za komuny nie było aż tak dobrze kolesiostwu!

doremi | 24.01.2014 [10:48]

kumpel kominowego chłoptasia, mecenasa i opiekuna ideologii lesbijek i pederastów (jak lenin ). Ideologii o nazwie "płeć" ale w Polsce używana jest tylko nazwa angielska. A to chyba dlatego, że urzędnicze głupki z partii o nazwie jak, przepraszam za wyrażenie, Milicja Obywatelska nie połapią się, że POpieraja lesby i pederastów.

ali | 24.01.2014 [01:34]

Gdy kobieta chciała kupić za gotówkę dom warty 400 tysiecy , najpierw fiskus podliczył że wysokość podatku wyniesie 70 000 złotych ,a gdy te pieniądze wpłaciła wtedy bliżej przyjrzano się jej finansom i obliczyli że prze okres w którym pracowała a było tego 16 lat nie była by zdolna zebrać tyle pieniędzy , tak więc skonfiskowano jej wszystkie pieniądze bo ponoć nie potrafiła przekonać sądu do swojej racji , a żeby było jeszcze "śmieszniej " dostała wyrok 1,5 roku więzienia !

MH | 24.01.2014 [12:48]

musi biednym pozostać. Jedynie prawnicy za ściganie społeczeństwa mogą mieć zarobki na poziomie który robi z nich kolorową elitę, i nie znoszą konkurencji.

POmyleńcy Czyli Plugawi Oszuści i Zdrajcy | 24.01.2014 [00:41]

"...Śledczy zakwestionowali umowę z 1997 r., z której wynika,
że Piskorski zarobił 986 tys. zł na sprzedaży antyków antykwariuszowi
..... Zdaniem prokuratury podpis antykwariusza podrobiono..."

Ten POlszewicki załgany oszust za sfałszowanie

podpisu antykwariusza i składanie fałszywych zeznań

o wartości 986 tys. zł + procenty, POwinien dostać 10 lat

pierdla bez zawieszenia i utratę praw publicznych na 20 lat.

Sewer | 23.01.2014 [22:46]

Ja tłumaczyłem się z sumy 6000 zł za którą kupiłem działkę, było to pół roku po zakupie, a tego złodzieja zostawiali w spokoju tak długo aż sprawa przedawniła się. Kto wydaje polecenia urzędnikowi by ten odwlekał przeprowadzenie kontroli, kto rządzi tym krajem?

gtpress | 24.01.2014 [04:15]

rzad........

Gość | 24.01.2014 [11:18]

nierząd

Polak Młody. | 23.01.2014 [22:01]

Szkoła tySSka i jego mafii przeszkolony w po.Dobry kanciarz i złodziej.

nikfur | 23.01.2014 [20:04]

Wypadało by zadać pytanie gdzie się podziały środki po byłej PZPR I JESZCZE INNYCH INSTYTUCJACH w tedy (przed 89)
działających ???
Dopóki nie zmienimy prawa tak aby ich wszystkich rozliczyć od 89 r to (cała para w gwizdek) ponieważ PRAWO to oni stworzyli pod siebie i obecnie oglądamy tego skutki.
A za kilka lat to aby ich odszukać wygląd będzie następujący (m o s a d też odnajdywał zbrodniarzy hitlerowskich)!!!!!

ki | 23.01.2014 [19:07]

kości słoniowej i monogramem skradzionej w roku 1977 a otrzymaną od mojeg św.p.ojca spadek po mojej babci!?

alibi | 23.01.2014 [18:54]

Jest jeszcze murzyn z psem !!

dobry Gość | 23.01.2014 [19:29]

. . .

ucho | 23.01.2014 [21:03]

"Jem i żyję"

polak | 23.01.2014 [18:46]

komunistycznym pajacom i błaznom czyli lemingom

nikfur | 23.01.2014 [20:09]

oni mogą przewidzieć do przodu tylko 4-5 lat
Ale trochę dalej sięgnąć to będą robić w GACIE to się nie rozejdzie po kościach.Tpi6

katolik | 23.01.2014 [18:44]

jak mogl jak mogl ochydny podly sprzedawczyk

obserwator | 23.01.2014 [18:43]

Zarobil???,co to znaczy zarobil???,tytul powinien byc ;jak piskorski ukradl milion??.,to zdanie w pelni oddaje pochodzenie tych pieniedzy,zreszta dyshonorem byloby dla para polityka od rudego tyrana ,gdyby czegos nie ukradl!!!!,wyrzucony z partii po na drug dzien i wyzwany od pisiorow za uczciwosc?,w kuluarach rzadu mowi sie o rakingu najwiekszych zlodzieji w ekipie rzadzacej,i tu bezapelacyjnym liderem w zlodziejstwie jest sam naczelny przewodniczacy a zarazem malarz kominow donald tusk ktory nie zagrozony przez nikogo spokojnie lideruje a taki pikus jak piskorski z tym co udalo mu sie ukrasc moze naczelnemu jedynie buty czyscic?

SennaMara | 23.01.2014 [18:33]

Przedawnienie przestępstw to wytrych dla kasty panów dla ich nietykalności i jako taki powinien być natychmiast usunięty z prawa.
Przestępca nawet nie złapany będzie do końca życia żył pod presją strachu, że ktoś kiedyś go jednak capnie nawet przypadkiem.

benek | 23.01.2014 [18:28]

Jesli nawet ukradl milion niczego nie przesadza. Wazne czy ukradl go uczciwie czy nie. Popatrzcie na te wesole swinskie oczka. To nie moze byc zly czlowiek. Dziwi mnie tylko to podejscie polskich sadow w ktorych trzeba udowadniac swoja niewinnosc.

q | 23.01.2014 [18:55]

teraz ledwo mu się w sadle uchylają.

lika | 23.01.2014 [18:12]

nazwał ich kanaliami a Tuska największą, ale jaja :)))

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=3898

wyklety1313 | 23.01.2014 [18:10]

Płacili 15000zł od 1-o ha./ zalesienia/- kupuje się z odroczoną płatnością , przy żłobie to normalka - ile można wyciągnąć kasy np. z 2000ha.:::)!!!- przez pół roku::::)???

flebus | 23.01.2014 [18:07]

Dobrze że nie grał w totolotka jak co niektórzy którym dyktowali numery

Jasiu | 23.01.2014 [18:28]

Piskorski przy nim to pikuś.

rakieta | 23.01.2014 [18:06]

marzy mi się pluton eg.......ny dla takich tłustych złodziei

Michał | 23.01.2014 [18:06]

Aż nóż się w kieszeni otwiera jak tylko człowiek pomyśli że takie kryminalne typy zamiast siedzieć w więzieniu, jeszcze się bawią w politykowanie.
Czy ktoś pamięta ten oprych aktualnie w jakim ugrupowaniu politycznym jest?
Inna sprawa,że warszawiaków niejeden prezydent stolicy POchańbił i hańbi jeszcze.
Jedyny wyjątek to śp. Prezydent Lech Kaczyński.
Na niego warszawiacy , jak widać, nie zasługiwali.

RYSK | 23.01.2014 [17:56]

jak przedawnionego POlitruka i olewajmy go dowolnie ale do konca jego dni publicznej dzialalnosci, jest przeciez szefem SD..komuszej przybudowki...

  •  

http://niezalezna.pl/51003-jak-piskorski-zarobil-milion

 

To wszystko to oczywiście pomyłka:) Taki... „Blef Rońdy”

 

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (8)

Inne tematy w dziale Polityka