Niebywały skandal z udziałem PIS w Elblągu. Po pijackich wyczynach Adama Hofmana, teraz w roli głównej wystąpiła ochrona pisowskich polityków. Otrzymanym od dziennikarzy prezentem rzucono w darczyńców! Niebywałe!

Teraz wyobraźcie sobie ze PIS rządzi w Polsce a jego politycy stoją na czele siłowych resortów! Czy minister Kryże wezwałby ZOMO by spałować dziennikarzy? A może minister Kaczmarek kazałby agentom natychmiast ich aresztować? Głosuj na PIS a przekonasz się na własnej skórze!


Komentarze
Pokaż komentarze (19)