
Komentować?
A po co?
Ci wszyscy którzy maja w sobie choc kilka procent uczciwości, od kilku dni siedzą cicho i udają ze ich nie ma
Ci "inni" próbując przykryć pisowskie zlodziejstwo wymyślają sprawy parę lat temu zbadane
Uprzejmie proszę by pisowscy kretyni zamiast tracić czas na komentarze pod tą notką, zajęli sie przygotowaniami do maszerowania razem z polskimi patriotami typu Wojciech Jasiński
Jak nie, bedę jak ZOMO
Wiecie jak z ZOMO pić wódkę, dowiecie się jak ZOMO pracowało...


Komentarze
Pokaż komentarze (18)