pazdziernikowa pazdziernikowa
378
BLOG

29.04.2007 o godzinie 21'30 UFKA wstąpiła do "wściekłej sfory"

pazdziernikowa pazdziernikowa Polityka Obserwuj notkę 8

Nasz kochana, urocza, rozmodlona i zawsze uczciwa Ufka, pisze u siebie między innymi tak:
         „Nie mamy żadnej sfory”

No więc do tytułu. My nigdy nie mieliśmy żadnej sfory - ani wściekłej, ani dobrze ułożonej. Często wyrażałam tutaj żal, że nasi "niepokorni" zwracają się o pomoc do nas tylko w jednym wypadku - kiedy tracą pracę. Potem zakładają nowe pisma (słusznie oczywiście) i już mogą pisać co im w duszy gra.”

Miałam jej odpisać, bo jak widać ona chyba nie ma pojęcia, że Gazeta Polska razem z klonem Niezależna.pl, należy do PIS a szefem Rady Nadzorczej jest jedna z najznamienitszych postaci PIS, sam europoseł Ryszard Czarnecki...
Miałam napisać, że te media należące do PIS w tym roku już kilkakrotnie zmuszone wyrokami sądowymi przepraszały, za przylepianie ludziom spoza PIS takich łatek jak współpraca z UB, współpraca z SB czy też współpraca z gestapo!!! To ostanie zresztą, to jest absolutny rekord zdolności obrzucania ludzi błotem przez media PIS...

Miałam o tym pisać i pisać i pisać ale przeczytałam następujący komentarz w którym UFKA pod swoją notką, między innymi pisze tak:

Każdy odpowiada za swoje pisanie. Nie ma odpowiedzialności zbiorowej.”

Ok, pomyślałam, niech będzie, że każdy odpowiada za siebie! Bo przecież UFKA z PIS i pisowską gazetą i pisowskim dziennikarzami nie ma nic wspólnego... Prawda?

Otóż UFKA „sama z siebie”do „wściekłej sfory” wstąpiła dnia29.04.2007 o godzinie 21'30zamieszczając obrzydliwy komentarz pod jeszcze bardziej obrzydliwą notką Dominika Wójcickiego o śp. Barbarze Blidzie!

Było to dzień przed pogrzebem Barbary Blidy!

Jeszcze raz- BYŁO TO DZIEŃ PRZED POGRZEBEM BARBARY BLIDY!

Nie czekała na pochówek... Wiem, wiem... Wiem ile razy pisała, że nie wolno przed pogrzebem i w ogóle, że zmarłym trzeba okazywać szacunek... Jak się można domyślać nie dotyczy to ludzi spoza PIS...
„Ciekawsze” fragmenty notki Dominika Wójcickiego:

„I tyle. Zbytnie wchodzenie w meandry duszy pani Blidy niewiele mnie interesuje. Nie zginęła w tragicznym wypadku, nie umarła z powodu nieuleczalnej choroby, nikt jej nie zabił. Odebrała sobie życie, bo tak jej było widocznie wygodniej. Dlatego nie warto przesadzać ze współczuciem.”

Oczywiście dopuszczam wyciągnięcie kar w stosunku do funkcjonariuszy ABW. Ale za to, że osoba wmieszana w dużą aferę "wymknęła się im i to na dobre" i nie będzie jej można np. Przesłuchać.”

Komentarz UFKI po tą notką:

A sprawa jak rozumiem jest cywilna.Czyli będzie prowadzona za pieniądze,które "zarobiła" p.Blida (bo o im większą sumę występujemy,tym więcej musimy zapłacić)A państwo powinno dokładnie sprawdzić skąd te pieniądze pochodzą i dodatkowo czyj to pistolet - jeśli pana B. to może mieć sprawę karną za niezabezpieczenie broni.W końcu jak pan B. może do sądu to podatnik też może

UFKA 114336781 | 29.04.2007 21:30

To tyle o „wściekłych sforach”...

 

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (8)

Inne tematy w dziale Polityka