Nasz kochana, urocza, rozmodlona i zawsze uczciwa Ufka, pisze u siebie między innymi tak:
„Nie mamy żadnej sfory”
„No więc do tytułu. My nigdy nie mieliśmy żadnej sfory - ani wściekłej, ani dobrze ułożonej. Często wyrażałam tutaj żal, że nasi "niepokorni" zwracają się o pomoc do nas tylko w jednym wypadku - kiedy tracą pracę. Potem zakładają nowe pisma (słusznie oczywiście) i już mogą pisać co im w duszy gra.”
Miałam jej odpisać, bo jak widać ona chyba nie ma pojęcia, że Gazeta Polska razem z klonem Niezależna.pl, należy do PIS a szefem Rady Nadzorczej jest jedna z najznamienitszych postaci PIS, sam europoseł Ryszard Czarnecki...
Miałam napisać, że te media należące do PIS w tym roku już kilkakrotnie zmuszone wyrokami sądowymi przepraszały, za przylepianie ludziom spoza PIS takich łatek jak współpraca z UB, współpraca z SB czy też współpraca z gestapo!!! To ostanie zresztą, to jest absolutny rekord zdolności obrzucania ludzi błotem przez media PIS...
Miałam o tym pisać i pisać i pisać ale przeczytałam następujący komentarz w którym UFKA pod swoją notką, między innymi pisze tak:
„Każdy odpowiada za swoje pisanie. Nie ma odpowiedzialności zbiorowej.”
Ok, pomyślałam, niech będzie, że każdy odpowiada za siebie! Bo przecież UFKA z PIS i pisowską gazetą i pisowskim dziennikarzami nie ma nic wspólnego... Prawda?
Otóż UFKA „sama z siebie”do „wściekłej sfory” wstąpiła dnia29.04.2007 o godzinie 21'30zamieszczając obrzydliwy komentarz pod jeszcze bardziej obrzydliwą notką Dominika Wójcickiego o śp. Barbarze Blidzie!
Było to dzień przed pogrzebem Barbary Blidy!
Jeszcze raz- BYŁO TO DZIEŃ PRZED POGRZEBEM BARBARY BLIDY!
Nie czekała na pochówek... Wiem, wiem... Wiem ile razy pisała, że nie wolno przed pogrzebem i w ogóle, że zmarłym trzeba okazywać szacunek... Jak się można domyślać nie dotyczy to ludzi spoza PIS...
„Ciekawsze” fragmenty notki Dominika Wójcickiego:
„I tyle. Zbytnie wchodzenie w meandry duszy pani Blidy niewiele mnie interesuje. Nie zginęła w tragicznym wypadku, nie umarła z powodu nieuleczalnej choroby, nikt jej nie zabił. Odebrała sobie życie, bo tak jej było widocznie wygodniej. Dlatego nie warto przesadzać ze współczuciem.”
Komentarz UFKI po tą notką:
UFKA 114336781 | 29.04.2007 21:30
To tyle o „wściekłych sforach”...



Komentarze
Pokaż komentarze (8)