pazdziernikowa pazdziernikowa
666
BLOG

Minister sprawiedliwości pisze do Pawła Kukiza!

pazdziernikowa pazdziernikowa Rozmaitości Obserwuj notkę 7

Pawle!
Sytuacja jest poważna! Chodzi o przyszłość Polski!

Pracuję Pawle dla tej prawdziwej, wolnej Polski długo... Jest nas wielu. Każdy ma inne zadania... Jedni jak ja przy biurku, ale inni jak poświęcający sie dla kraju milicjanci, którzy zamiast siedzieć w domu z rodzinami, musieli na ulicach toczyć wojny z bandytami typu Popiełuszko, Przemyk, Komorowski i inni!

Ja przy biurku, tak jak i Jasiu Wojciechowski, Wojtuś Jasiński ale harówka dla Polski była dzień w dzień!

Na swoim stanowisku dałem z siebie ile mogłem! Kiedy ten bandyta Komorowski naruszył polski ład i porządek jakąś bandycką prowokacją/marszem 11 listopada, ja osobiście, wsadziłem go do więzienia. Czy Ty Pawle to doceniasz? Zrozum! Idzie Komorowski bezczelnie świętować 11 listopada! I cała ta hołota! I ciągle problemy! Chcesz powtórki? Czy Ty jesteś w stanie oddać mu swoje głosy?

Zastanów się Pawle!

To napisałem ja, były i przyszły minister sprawiedliwości...

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (7)

Inne tematy w dziale Rozmaitości