Dzisiaj się pośmiejemy.
Wchodzę do internetu a tam huczy o taśmach. O Kulczyku i Falencie najbardziej.
Wchodzę na Salon24, jedynka oczywiście o taśmach. Autorka-1Maud.
Nazwisk wymienionych w notce 1Maud chyba z kilkadziesiąt. Czytać partyjnych przekazów przesyłanych przez szefów medialnej komórki PIS nie zamierzam, więc tylko szybko coś sprawdziłam.
Jest taki skrót na klawiaturze który pozwala szybko coś znaleźć, nie czytając w tym przypadku partyjnego bełkotu!
Ctrl+f.
Wpisałam wyraz Falenta. Nic! Null! Zero!
3000 hejterów PiS dzień w dzień zaśmiecających internet kłamstwem i manipulacjami!
Olbrzymie sumy zapłacone dziennikarzom, taki Janecki za teksty walące w PO dostał od PiS 40 000 złotych!
Teraz z zeznań „afery taśmowej” wynika że PiS współpracował z przestępcami.
Co jeszcze?



Komentarze
Pokaż komentarze (55)