11 obserwujących
154 notki
164k odsłony
  765   0

"Dżuma" 2 w 2024 r.

Poniżej 3 części rozmowy Etera z Arturem Lalakiem - badaczem kwestii cyklicznych małych resetów Ziemi, które nawiedzają naszą planetę co 676 lat. Ostatnio reset miał miejsce ok. 1348 r. i zwie się go powszechnie epidemią dżumy. Zjawisko zwane dżumą a właściwie morem ("morowe powietrze") to była odmiana choroby popromiennej, która zdziesiątkowała ludność Europy, a której przyczyną było spalanie w atmosferze ziemskiej dużych ilości meteorytów oraz upadki niektórych z nich na powierzchnię planety. Z kolei przyczyną cyklicznego pojawiania się rojów meteorytów jest cykliczne wchodzenie Ziemi a właściwie całego układu słonecznego w pas śmieci po kosmicznej rozpierdusze.  

Najbliższy reset - jakby nie patrzeć - wypada ok. 2024 r. 

Epidemia tzw. koronaświrusa jest aktem tresury społecznej aby przećwiczyć ludzi w określonych zachowaniach bez informowania ich o nadchodzącej przyszłości.

Nie da się jednak utrzymać tematu koronaświrusa w sytuacji gdy promieniowanie radioaktywne zacznie wzrastać z powodu meteorytów wchodzących w atmosferę i płonących tam/zestrzeliwanych/spadać na Ziemię (co któryś).

Dlatego też w Czarnobylu właśnie wybucha pożar ... aby można było jakoś wyjaśnić rosnące promieniowanie utrzymując ciągle jeszcze tajemnicę nad właściwą przyczyną...

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale