1 obserwujący
15 notek
2158 odsłon
  168   1

Opozycja znów robi z siebie idiotów

Coraz często zastanawiam się czy opozycja na czele z znaną organizacją kryminalną (oczywiście PO) nie cofa się w rozwoju. Po premierze Tusku i bęcwale Budce spodziewam się wszystkiego, lecz zaskoczony jestem tym, że ONI są przeciwko Unii. Zdziwieni ? prawda też nawet dotychczas w to nie wierzę. Bo drodzy czytelnicy zobaczcie. Kilka lat temu przy pierwszym kryzysie emigracyjnym Niemcy, Francja witali z otwartymi ramionami uchodźców. Nie zważali uwagi na to, że większość tych uchodźców była nie zarejestrowana. Co tu wspominać, pamiętamy jak to się skończyło. Te nierozważne działania nauczyły rządy Francji i Niemiec, aby następnym razem nie być takimi otwartymi państwami na wszystkich uchodźców. Retoryka tych państw jest stosowana obecnie przez biurokratów z Brukseli.

Oczywiście pamiętać trzeba, że obecna Unia jest maszynką od robienia interesów Berlina. Pani kanclerz Merkel nie byłoby na rękę, gdyby Unia zaczęła znów śnić o wpuszczeniu wszystkich i wszystkiego. Na zdrowy rozum talmudyści unijni otrzeźwieli, zdążyli się zorientować w jakim bagnie mogli pogrześć. Cóż ja jako eurosceptyk chwalę ich za ten czyn. Oni może nie zdają sobie z tego sprawy jak to jest być sąsiadem dyktatorskiego państwa. Dlaczego wspominam tutaj o Białorusi ? no każdy głupi to wie. Dobra tłumacząc to tak żeby brzmiało logicznie. Kraje zachodnie typu Francja, Niemcy, Holandia praktycznie od rozpoczęcia i zakończenia II wojny światowej nie mieli obok siebie państw autorytarnych (Białoruś nie jest jeszcze państwem totalitarnym). Polacy dobrze znają temperament Aleksandra Łukaszenki. Po zeszło rocznych protestach dyktator poszukiwał jakiś metod, żeby dopierdzielić Polsce. No i Talibowie mu przyszli z pomocą.


Polskie podwórko jest też podzielone przez pryzmat nielegalnych emigrantów. Pamiętamy wygłupy poselskie na wschodnich granicach. Ich działania nie przyniosły dla naszego narodu żadnych zalet. Cała opozycja kompletnie cała od PO do SLD, Porozumienie, PSL tkwią mentalnie w 2015 roku. Platforma w tym czasie straciła władzę i nie mogła wpuścić uchodźców (wzorem Niemiec). Wtedy właśnie zaczął się najobrzydliwszy czas działalności proniemieckiej partii. Zapoczątkował się wówczas wylew ścieku na Polskę tylko i wyłącznie dlatego bo pisowcy kierowali się interesem narodowym (za co zasługują na pochwałę). Pamiętajcie, że państwo zawsze powinno kierować się własnym interesem. Nie interesem wspólnoty albo sąsiadów. Coś jest dla nas toksyczne mówimy temu nie. PiS wykorzystuje tą metodę a PO dostaje drgawek na samą myśl o takim czymś. Taka gierka ze strony opozycji powoduje że mają oni przyklejoną łatkę idiotów.

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale