Blog
'pisanie' - po prostu
Maciej Markisz
Maciej Markisz PoltykaSpołeczeństwoSocjologia
0 obserwujących 79 notek 20965 odsłon
Maciej Markisz, 1 września 2017 r.

Odkurzacza, odkurzacza mi nie zabierajcie!

140 1 1 A A A

http://innpoland.pl/137039,kolejny-unijny-absurd-najpierw-zarowki-teraz-zabiora-nam-odkurzacze?


Oczywiście iż wszelkie nadgorliwe regulacje są męczące i naruszają obywatelską wolność wyboru, ale przecież chcieliśmy tworu: UE...

Odkurzacze od prawie samych początków mogłyby być cichsze. Są robione tak, by były głośne z powodów marketingowych. Głośne lepiej się sprzedają, bo człowiek ulega złudzeniu, że głośny równa się solidniejszy sprzęt. Teraz UE zmusi regulacją, wymusi fakt taki, że ludzie będą mieli z natury trochę cichszy sprzęt. A to akurat sprzyja komfortowi i zdrowiu. To prawda, że chętnie wybrałbym odkurzacz o sporej mocy, ale przy dzisiejszych technologiach pewnie i odkurzacze z trochę mniejszą mocą nieźle odkurzają, nie wiem, trzeba by się doprawdy znać. I właśnie, kto się zna... kto się zna na tym tak dobrze, a nie powtarza mity lub sam filozofuje?
Teraz czeka nas w każdym razie zalew artykułów: jak to nam UE zabiera z mieszkań... jak czegoś nie ma na rynku, np. nie ma już magnetowidów na kasety nowych w sklepach, to też UE mi zabiera z mieszkania magnetowid??

Artykuł po łebkach, bez głębszych rozważań, taki tylko by narobić szumu, nastraszyć, włosy z głowy rwać i teorie spiskowe, itd... Jutro będzie odkryty tajemniczy stworek w puszce z sardynkami. Wszystko przez konserwanty.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @you-know-who 'fajny tekst.' - Dzięki! ' tylko porównanie karła umysłowego, dzielącego...
  • Co zmienia opcjonalne - cytuję - cmokanie w tyłek? Każdy może wyskakiwać z takimi mocnymi...
  • Cyt. ,,PO do włądzy juz nie wrócii, nigdy.'' -  - A załóżmy się. :)

Tematy w dziale Polityka