20 obserwujących
251 notek
133k odsłony
  812   0

dla tych co Belki w oku nie dostrzegają

„Dajcie mi prawo emisji pieniądza a nie troszczę się, kto stanowi, jakie prawa”- baron Rothschild 

 

Trudno będzie się dziś przebić z tekstem dotyczącym bieżącej afery podsłuchowej z głębszym podejściem. Tymczasem redukcja wiedzy do wojny PO-PiS jest łatwa ale to żenująco proste.

Z rozmowy M. Belki z B. Sienkiewiczem wynika, że  polityczna i finansowa dogadały się by rozpocząć emisję pieniądza z pominięciem prywatnych banków komercyjnych. Zauważmy też pod obecnym rygorem prawnym emisja pieniądza bez udziału banków prywatnych jest zakazana.

Na świecie emisja pieniądza jest domeną wąskiej grupy prywatnych banksterów z FED oraz banku Anglii. Innym krajom nie wolno pod rygorem wojen, kolorowych rewolucji emitować waluty, wiązać jej ze złotem, ani nawet posiadać państwowych banków centralnych (ostatnimi krajami które zdecydowały się na państwowy bank centralny były Irak, Syria i Iran - idealnie pokrywa się z mapą humanitarnych wojen o demokracje) etc. NBP mimo statusu państwowego jest jedynie atrapą, bo nie pełni rzeczywistych funkcji emisyjnych, nie należy go mylić z prawdziwym bankiem państwowym emitującym pieniądz na potrzeby budżetu.

Z historii wiemy, że prezydenci USA próbujący złamać monopol FED ginęli w zamachach (wystarczy wspomnieć Lincolna emitującego Greenbacki czy zamach na Reagana po którym wycofał się z projektu likwidacji FEDu) - Każdemu kto chce pogłębić wiedzę nad kontrolą nad światem poprzez kontrolę emisji pieniądza polecam książkę chińskiego ekonomisty Song Hongbinga "Wojna o pieniądz"

To co wydarzyło się w warszawskiej restauracji to de facto próba naruszenia banksterskiego monopolu na kreację pieniądza, o którym mówił baron Rothschild. Na to ani krajowa ani międzynarodowa finansjera nie pozwolą ani Tuskowi ani Kaczyńskiemu.


Przerażające jest to, że oni słuchają wszystkiego i wszędzie a ilość z nagrań jakimi dysponują jest znacznie większa, o czym (nomen omen wprost) informują adresatów słowami dziennikarzy, jakoby istniały taśmy prawdy o innych. Zastanówmy się nad taką opcją, że miedzy wierszami banksterzy mówią: teraz karzemy władzę polityczną (Tusk, Nowak) i finansową (Belka, Szczurek i władze skarbowe) ale mamy też taśmy na mundurowych, tajne służby (Wojtunik, Graś) oraz waszą oligarchię (Kulczyk). Jeśli nie zakończycie procesu odzyskiwania władzy nad emisją pieniądza kolejnymi etapami będzie rewolucja, zamach stanu (spójrzcie na okładkę Wprost i słowa Korwina Mikke) w wyniku których nastąpi wymiana oligarchi, szefów służb, wojskowych elit, władzy politycznej etc.

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale