Blog
Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..
szuan
szuan Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał , wrogów poszukam sobie sam
64 obserwujących 34 notki 284871 odsłon
szuan, 9 marca 2012 r.

Walisz w szczurzy ryj ? Byle w zgodzie z paragrafem !!

 

Walisz w szczurzy ryj ? Byle  w zgodzie z paragrafem !!
 
Waląc w nos leminga łamiesz prawo.
Kopiąc w tylną część ciała jakiegoś leminga łamiesz prawo.
Proponując poderżnąć  gardło premierowi Tuskowi lub innemu politykowi z PO – łamiesz prawo.
Sugerując, że należy kogoś tam z rządu powiesić – łamiesz prawo.
 
No,  przynajmniej tak wynika z takiego jednego tekstu salonowego smoka. Płci żeńskiej zresztą. Za to bardzo rozgrzanego i plującego ogniem na potęgę. Aż podłogę przepala niczym w "Obcym"...!
 
Ale te powyższe ostrzeżenia koniecznie należy uzupełnić , co należy robić, by pozostać w zgodzie z prawem , a lemingowi (zwanemu  często gnidą, mendą, wszą, tuskgłupem, po-jebem, głąbem , smoczycą podwawelską, etc.) wskazać, że jest osobą delikatnie mówiąc wyzbytą zdolności honorowej i tolerowaną jedynie z obowiązku chrześcijańskiej miłości bliźniego (co jak wiadomo wyklucza pozaprawne wieszanie, gilotynowanie, zakopywanie żywcem, obcinanie członków, rozstrzelanie, łamanie kołem, palenie na stosie etc. ..) .
 
Zatem trzymając się zasad prawa i nie łamiąc żadnego kodeksu postępujemy według przykładów opisanych  poniżej.
 
Oblewając, (czywiście niechcąco ! )przód spodni lemingapiwem poniżej paska ,a lemingowi  płci damskiej wylewając równie niechcący piwo za dekolt ,  jako potrącony w tłoku np. na spotkaniu rocznicowym Salonu24  – wówczas nie łamiesz prawa.
 
Krzycząc na ulicy na widok pewnej  pani znanej z ostrej frustracji na temat PiS-u ,  „Halo, proszę Pani, zgubiła Pani wibrator ! „ i łapiąc ją za ramię (torebkę, siatkę, palto lub zwyczajnie wskazując dłonią)  – wówczas nie łamiesz prawa.
 
Analogicznie uczestnicząc na spotkaniu towarzyskim z udziałem takiej osoby zawsze można w trosce o zdrowie zawołać  .„Czy jest tu lekarz ? Ta pani ma bardzo obfity okres !”, oczywiście  wskazując powód naszego niepokoju palcem aby uniknąć niejasności – wówczas nie łamiesz prawa. Inny wariant tego powiedzenia to ostrzeżenie w postaci „Halo, proszę Pani – proszę zmienić podpaskę, bo pobrudzi Pani nakrycia na krzesełkach !”
 
Natykając się na takową postać w sklepie, i mówiąc do swojej towarzyszki / towarzysza , warunek - w bezpośredniej bliskości ochroniarza ( lub kasjerki ) „ Popatrz, jaka Ona (On) podobna do tego złodzieja co go złapali jak miesiącami  podkradał  w  REAL-u…” – wówczas nie łamiesz prawa.
Wyrażając swoją troskę i w obecności  szefa  (przełożonego, ważnego wspólnego znajomego itp.) mówiąc „Źle Pani /Pan wygląda, czy to skutek odstawienia alkoholu ?” i tłumacząc, że się przejęzyczyłeś i miałeś na myśli aspirynę – wówczas nie łamiesz prawa.
 
Spotykając powyższy egzemplarz Pani  z nastawieniem anty-moherowym i na dzień dobry mówiąc „O, a Pani  jakoś się strasznie w latach posunęła, czy to skutek nieudanego seksu ?”, czym zapewne spowodujesz brak odpowiedzi – wówczas nie łamiesz prawa.
 
Odpowiadając w rozmowie towarzyskiej osobie o odpowiednich poglądach na skargi o niskiej pensji w postaci „Niestety, do lepiej płatnej pracy trzeba mieć odrobinę inteligencji” – wówczas nie łamiesz prawa.
 
I najważniejsze – każdemu, kto nam się nie podoba bo ma debilny wyraz twarzy, pisze czy głosi  teksty uważane przez nas za prymitywne, chamskie, idiotyczne itp., wyraża głośno swoje zdanie w formie która ubliża naszemu pojęciu o kulturze, wiedzy o świecie, polityce itp., innymi słowy – większości lemingów, śmiało możemy powiedzieć – „Wiesz, gdyby nie tekst eReRKa na Salonie 24, dałbym ci w tą szczurzą mordę, ale wiedząc, że łamię prawo,  to w  ten świński ryj  dostaniesz zupełnie prywatnie , bo działam w afekcie ! A jakby co, to będę się trzymał wersji, że mnie cholerny pedale łapałeś za  rozporek !”
 
 
Bo widzicie,  na wszystko jest sposób, a w życiu trzeba sobie umieć radzić, jak to często powtarzał  stary baca zawiązując trampki dżdżownicami…
 
 
 
 
 
Opublikowano: 09.03.2012 18:21.
Autor: szuan
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image
"Facet któremu zabili brata, nie sprzeda Polski tak tanio"...
"Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie. I czy się dopłynie, czy nie dopłynie, kształci to, wyrabia mięśnie". Zbigniew Herbert....

„Żadnemu nie wierzę z lewicy. Wszyscy są upaprani w różne kombinacje i interesy". Józef Oleksy ....
"Miała być demokracja, a tu każdy wygaduje co chce! L. Wałęsa...
"Jesteś tak młody jak twoja wiara. Tak stary jak twoje zwątpienie. Tak młody jak twoja ufność w siebie. Tak młody jak twoja nadzieja. Tak stary jak znużenie." gen.MacArthur...

"Nie mamy czołgów i armat, ale mamy w sobie złość i brak zgody na kłamstwo".anonim.


web tracker

CZYTAJ :
http://pms44.salon24.pl/214612,jedyne-prawdziwe-informacje

Locations of visitors to this page

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @elig Dołożę jeszcze siebie..czystym przypadkiem ,bo omijam salon24 jak zarazę - zostawiłem...
  • @ALL No cóż, właśnie skończyłem kasować notki, pozostawiam na blogu tylko te ,do których...
  • @look at you Hmm no tak, wypadało by się pożegnać z muzyką w tle...ale tym razem na...

Tematy w dziale