Parafrazując klasyka/klasyczkę? Panią Nowacką, najnowszy program ochrony zdrowia dla Polaków to "Zdrowie nasze jest lepsze niż wasze". W ciągu tylko paru miesięcy na jaw wychodzą 3 sytuacje:
1. Pan Szanowny Senator Lentz z synem z wrośniętym paznokciem bez kolejki na SOR, dyrektor szpitala? a jakże członek KO
2. Niebywałe przywileje dla Kasty KO w Szpitalu południowym i błyskawiczna ścieżka leczenia VIP - tylko z legitymacją partyjną, wszystko zorganizowane przez Pana doktora Kacprzyka (również członka KO)
3. Pani Posłanka Pępek dzięki znajomościom w szpitalu (z osobą która ... zdziwienie również jest w KO/PO) wepchnęła się w badania po znajomości - zamiast czekania średnio 2 lata, miała badania już po 3 tygodniach!
a to jedynie wierzchołek góry lodowej w tym skorumpowanym do cna kraju.
Ten kraj uratuje już tylko pełne katharsis w postaci niestety z przykrością to piszę - wojskowego zamachu stanu, powierzeniu przez radę regencyjną pełni władzy naczelnikowi państwa, zawieszenie sejmu i senatu, całkowite rozwiązanie samorządów w całym kraju i przejęcie administracji przez wojsko, oraz Bereza.




Komentarze
Pokaż komentarze (6)