6 obserwujących
156 notek
300k odsłon
502 odsłony

Lewicowe zabobony lewackiej ciemnoty

Wykop Skomentuj9

W wielu nienawistnych, szyderczych, a czasem wręcz bezdennie głupich wpisach internetowych i wypowiedziach lewaków widzę każdego dnia jaką radość sprawia im, jaśnie oświeconym, nowoczesnym, postępowym i tolerancyjnym patrycjuszom lewicowego liberalizmu , dowalanie ich wrogom z ciemnogrodu- Prawicy, Kościołowi, ludziom wierzącym. Wszystkim, którzy nie wyznają kanonów lewicy. Postępowcy uwielbiają naśmiewać się i wyszydzać (np. lewe przygłupy na Demotywatorach) z wiary w Boga, egzorcyzmów, wiary że istnieje dobro i zło, że aborcja to nic innego jak mordowanie ludzi, że żołnierze walczący za nas na wojnach to nie żadni zmanipulowani niewolnicy systemu i korporacji, a najlepsi i najdzielniejsi z patriotów, którzy chronią swoich rodaków przed realnymi zagrożeniami.Skoro jednak lewactwo wszelkiej maści obraża wartości, uczucia i myślących inaczej od nich prawicowców, to teraz ja dam solidnego, słownego kopa, uderzając w postępowe, lewicowe prawdy i dogmaty, które dla lewaków są oczywiste jako prawdy objawione ich obłąkanej lewicowej religii.


1. „Lewica, liberalizm (lewicowy) oznaczają postęp, nowoczesność, równość, tolerancję, równouprawnienie, wolność,dostęp do darmowej edukacji i służby zdrowia itd.itp. ”- Na przykładzie Wenezueli doskonale widać jak to działa w praktyce. Wszyscy (poza elitą rządową) są równie biedni i wolno im cierpieć głód. Nowoczesność i postęp w wydaniu lewicy zachodniej i polskiej to wysokie podatki, wtrącanie się państwa w każdą dziedzinę życia, odbieranie dzieci rodzicom z byle powodu, wszechwładza urzędników i masowe ściąganie nielegalnych imigrantów, którzy następnie odwdzięczają się gwałtownym wzrostem przestępczości i terroryzmem.


2. Wiara w socjalizm lub przynajmniej państwo socjalne- dawanie ludziom pieniędzy za nieróbstwo, a karanie wysokimi podatkami pracowitych i kreatywnych prowadzi do kryzysu ekonomicznego i upadku, a nie do dobrobytu. To plus sterowanie cenami, dopłaty, subwencje itd. z pieniędzy podatników wcześniej czy później skończy się katastrofą co widać na przykładzie Grecji, Wenezueli, Francji. Socjalizm nie działa i nigdy nie zadziała, co pokazał upadek komuny w XX w.


3. „Aborcja prawem człowieka”- a co z prawami tych ludzi, którzy się nie zdążyli urodzić? Dzięki USG i badaniom naukowym wiadomo, że w łonie matki mamy do czynienia z żywym czującym, człowiekiem, a nie z żadnym płodem. Mimo to lewica wbrew faktom i nauce bredzi, że to nie człowiek. Jasne, że kobieta ma prawo decydować o sobie i swoim ciele, ale to nie oznacza, że ma prawo mordować, jeśli ciąża nie zagraża jej zdrowiu lub życiu. W innym wypadku zawsze może zostawić dziecko w szpitalu lub „oknie życia” bez żadnych konsekwencji. A poza przypadkami gwałtów, zagrożenia życia i zdrowia, dlaczego dziecko ma płacić za błędy swoich rodziców, którzy z głupoty, albo lenistwa zapomnieli się zabezpieczyć przed stosunkiem?


4. "Polityczna poprawność jako ochrona przed dyskryminacją"- nikogo nie wolno oceniać ani obrażać, żeby nikogo nie urazić. Należy tolerować wszystko i wszystkich, poza oczywiście białymi, heteroseksualnymi mężczyznami, Kościołem Katolickim, chrześcijanami, prawicowcami- ich bowiem wedle lewicy można dowolnie dyskryminować, ośmieszać, poniżać, wyszydzać, a nawet mordować. Polityczna poprawność nie ma nic wspólnego z szacunkiem dla innych, natomiast jest to nowomowa lewactwa i forma cenzury, którą ucisza się przeciwników. I która funkcjonuje w mediach („Afroamerykanie”, zamiast Murzyni, „incydent” zamiast określenia islamski zamach terrorystyczny), filmach (dobry Murzyn, zły biały, biedni muzułmanie, okrutni Amerykanie) urzędach („rodzic A”, „rodzic B”, zamiast ojciec i matka), na Facebooku (blokowanie treści kont przez ludzi lewaka, korporacyjnego oszusta i złodzieja Zuckerberga). 


5. „Antyrasizm”- w istocie za tym sloganem kryje się najpaskudniejszy rasizm wymierzony nie w kolorowych, ale białych ludzi, którzy oskarżani są o całe zło tego świata. Antyrasiści to często kolorowi rasiści i nieudacznicy, którzy oskarżają o własne niepowodzenia innych, a także biali- kretyni, którzy czują się winni za kolonializm i rasizm przodków (za cywilizację białego człowieka też?) oraz terroryści z Antify, którzy w istocie myślą i postępują tak samo jak naziści.


6. Tolerancja- rzecz jasna tylko wobec samych siebie i swoich wyznawców. Kto ma inne poglądy niż lewactwo i śmie z nimi dyskutować przy pomocy merytorycznych argumentów, ten jest faszystą, homofobem, wsteczniakiem, ciemnogrodem, seksistą itd. I tego należy uciszyć, zdeptać, najlepiej zamknąć w więzieniu. Istna tolerancja. W stalinowskim stylu.


7. Religia zmian klimatycznych i globalnego ocieplenia- człowiek jest winny tornadom, pożarom, suszom, zimom, powodziom i innym żywiołom. Na nic fakty i badania rzetelnych, nieprzekupionych przez ekofanatyków naukowców, którzy stwierdzili, że zmiany klimatu to kwestia cykliczna i człowiek nie ma na nią prawie żadnego wpływu. Ostatnio 500 naukowców (!) napisało otwarty list do ONZ w tej kwestii, rzeczowo i racjonalnie obalając mity ws. zmian klimatycznych będących następstwem działalności ludzkiej. Grety Thunberg, chorej umysłowo idolki wyznawców ekologizmu i tak to nie przekona. Oni są gotowi zjadać się nawzajem (jak radziła jedna z czołowych postaci ruchu), by zmniejszyć ilość dwutlenku węgla. Słusznie,  lewacy mogliby też przestać oddychać, dzięki czemu klimat z pewnością by nam tym skorzystał. A już na pewno ludzkość. 

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale