6 obserwujących
156 notek
300k odsłon
485 odsłon

W "podziękowaniu" Chinom za ich zarazę

Precz z nimi
Precz z nimi
Wykop Skomentuj13


Niejako idąc za przykładem Korwina-Mikke i innych wielbicieli „chińskiego kapitalizmu”, w związku z pandemią koronowirusa, chciałbym „podziękować” za to i za inne „dobrodziejstwa”, jakimi uraczyły nas przez ostatnie 71 lat Chinokomuchy.


Dziękuję wam cholerni chińscy towarzysze, że swoim wirusem z Wuhan zainfekowaliście cały świat, przez co zginęły tysiące ludzie, a dziesiątki tysięcy zostało zarażonych. Ich bliscy cierpią dzięki wam, a to przecież nie koniec. Będą kolejne dziesiątki, a nawet setki tysiące ofiar i ich zrozpaczonych rodzin.


Dziękuję wam, że przez waszą głupotę i wasze kłamstwa (pierwszy zarażony był już w listopadzie 2019 r., a wy to na siłę ukrywaliście) nie można było na czas odpowiednio zareagować i teraz cały świat został wywrócony do góry nogami. Nie da się normalnie żyć, pracować, cieszyć życiem. Zamiast tego mamy kwarantanny, opustoszałe miasta, niepewność, strach, panikę, puste sklepy. Represjonowaliście i uciszaliście tych własnych obywateli, którzy chcieli ostrzec świat. Kłamaliście, tak samo jak sowieccy komuniści w kwestii Czarnobyla. W istocie czerwony prezydent- dyktator Xi i jego komunistyczna mafia nie różnią się niczym od czerwonej mafii z ZSRR.


Dziękuję wam chińska Kompartio i wam wszyscy, którzy w nią wierzycie obywatele ChRLz za kolejne kłamstwa, w imię których szerzycie wierutne łgarstwa bredząc w żywe oczy, że wirusa rozpylili u was Amerykanie i to wina armii USA. Wasze oskarżenia są tak ohydne i głupie jak kłamstwa Stalina o tym, że za Katyń odpowiadają Niemcy. Możecie być z siebie Chinokomuchy dumne, a ja wami gardzę tak jak każdy normalny człowiek gardzi nazistami. Bez was, Rosji, islamu i lewactwa/komuny świat byłby naprawdę o wiele lepszym, spokojniejszym i piękniejszym miejscem.


A teraz napiszę już bez ironii. Jak jest każdy widzi. Nasz świat ma kłopoty gorsze niż po 11 września i nie jest tak, że nie można wskazać winnego. Winne są komunistyczne, zbrodnicze władze ChRL. To na ich terenie zaczął się ten cały syf. To oni nie przeciwdziałali zagrożeniu, gdy można było problem rozwiązać w zarodku. To oni kłamali i i ukrywali prawdę. I teraz te wredne komuchy śmią oskarżać wszystkich dookoła i oferować „pomoc”. Niech ich szlag trafi i piekło pochłonie!


Nigdy nie miałem wątpliwości czym są czerwone Chiny (w odróżnieniu od tych porządnych, z Tajwanu). To ten sam kraj, który doprowadził nas do katastrofy biologicznej, ale to także to samo zbrodnicze, totalitarne państwo, które brutalnie tłumiło wolnościowe protesty w Hong Kongu w zeszłym i tym roku.


To w Chinach każdego roku dokonuje się rekordowej liczby aborcji (ok. 10 milionów rocznie), często wymuszonych przez władze. Ich ofiarą padają głównie dziewczynki, przez co ok. 30 milionów Chińczyków nie może znaleźć sobie kobiety, a same Chinki są przez to tak materialistycznie zepsute, że bez naprawdę dużej kasy normalny facet nie ma u nich szans.


To w Chinach komuniści wymordowali ok. 80 milionów, głównie własnych obywateli, zwłaszcza za czasów największego ludobójcy w dziejach Mao Tse Tunga, ale również i później. Nie zapominajmy o okupacji Tybetu i milionie Tybetańczyków zamordowanych i kolejnych wygnanych, więzionych, torturowanych, represjonowanych. Pamiętajmy masakrze na Pl. Tienanmen w 1989 r.


To w Chinach funkcjonują obozy koncentracyjne, do których można trafić za działalność opozycyjną, ale też za zupełnie błahe przewinienia jak jazda bez biletu. W tych obozach więźniowie podobnie jak w łagrach muszą tyrać po kilkanaście godzin dziennie produkując za darmo produkty, które potem są sprzedawane na Zachodzie. A korwinowcy bredzą, że w Chinach jest więcej wolności i kapitalizmu niż w Ameryce. Obozy koncentracyjne, niewolnicza praca, tortury, morderstwa polityczne i totalna technologiczna inwigilacja dalej posunięta niż w ZSRR to nie żaden kapitalizm, ani wolność panie Mikke, tylko czystej wody tyrania.„Kapitalizm” w Chinach polega na tym, że na 1,3 mld, 100-200 milionów Chińczyków stanowi klasę uprzywilejowaną i średnią i żyje na poziomie, a reszta tyra za grosze i nie ma nic do gadania. Całą władzę ma oczywiście partia komunistyczna i to ona decyduje o wszystkim. O tym komu wolno prowadzić biznes też . Ja dziękuję za taki „kapitalizm”. Jeśli dodać do tego wszechobecną elektroniczną inwigilację, cenzurę plus system punktowy to okaże się, że tam jest gorzej niż w III Rzeszy.


To przez czerwone Chiny istnieje taki twór jak Korea Północna. Gdyby 70 lat temu cholerni chińscy komuniści nie przyszli z pomocą pokonanym już wojskom Kim Ir Sena, nie byłoby dziś komunistycznej Korei, 3 milionów ofiar, biedy, terroru, głodu i zagrożenia nuklearnego. Podobnie było w przypadku Wietnamu dekadę później. Bez pomocy ChRL, ZSRR i Układu Warszawskiego Wietnam Północny by się załamał i musiał uznać niepodległość Południa. Nie byłoby długotrwałej wojny w Wietnamie, kilku milionów ofiar i „boat people”. Byłby za to niepodległy, niekomunistyczny, bogaty Wietnam Południowy.


Chińczycy za bezcen przejmują majątki swoich dłużników, oszukują w handlu i sprzedają swoje badziewie na cały świat. Głupie, chciwe korporacje przeniosły tam swoje produkcje i sprzedały technologie, przez co Uzależniliśmy się od Chin.


Po uporaniu się z wirusem, Zachód, w tym Polska powinien w całości poprzeć prezydenta Trumpa w wojnie handlowej z Chinami. Powinniśmy sami zacząć produkować i sprzedawać, a Chiny obłożyć takimi cłami żeby gospodarczo padli. I tak nam się to opłaci, bo już teraz bilans handlowy Polski i ChRL to 1 do 13 USD (my sprzedajemy im towar za 1 USD, oni nam za 13 USD). Prezydent Trump miał rację, że trzeba wreszcie skończyć handlowanie z tymi zbrodniarzami i zahamować ich chore imperialne ambicja.


Jeśli tego nie zrobimy Chinokomuchy narzucą nam swoją wole i będą nam dyktować warunki. A co to oznacza w praktyce pisałem już powyżej.


Od siebie dodam, że tu w Tajlandii gdzie żyję, Chińczycy są na ogół bardzo nie lubiani. Oszukują, kantują w handlu, są gotowi dla pieniędzy mordować członków własnej, najbliższej rodziny, są agresywni i chamscy. Z kolei chińskie wycieczki to wg Tajów dzicz: hałaśliwa, załatwiająca potrzeby fizjologiczne gdzie popadnie (nawet do fontanny), niszczycielska, zarozumiała i nie chcąca płacić rachunków za zjedzone jedzenie w restauracji. Tak ich tu postrzegają. 


Jestem pewien że w końcu uda się pokonać chińskiego wirusa (i tego biologicznego i tego ekonomiczno-politycznego) i wszyscy wrócimy do normalnego życia i w Polsce i w Tajlandii. Świat przetrwał dżumę, cholerę, dwie wojny światowe, komunę, Zimną Wojnę, 11 września i szereg innych kataklizmów, więc myślę że i tę pandemię też przetrwa.
polish_allied


Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka