Tędy i owędy
Nie siedzę okrakiem na barykadzie!
80 obserwujących
2126 notek
2830k odsłon
1322 odsłony

Analitycy w krótkich spodenkach

Wykop Skomentuj92

Salon24.pl w żałobie. Najznamienitsze pióra wieszczą koniec Polski, ponieważ "mięczak" Morawiecki wrócił z Brukseli na tarczy. Porażka, klęska, przegrana! ...

Od dłuższego czas trzymam spory dystans do PiS, ale tego lania śloz akurat nie rozumiem kompletnie. Bo co? Bo premier nie użył weta, choć mógł to zrobić? ... Na litość - przecież zapowiedź weta to było pociągnięcie taktyczne, mające wzmocnić polską pozycję negocjacyjną! Na to mógł sobie pozwolić Orban, który ma ciągle mocną pozycję w kraju i opozycję w jakichś tam demokratycznych ramach, a nie Morawiecki, który ma totalną Targowicę, zdolną do absolutnie każdego chamstwa, kłamstwa i podłości!

Prof. Grabowska, konstytucjonalistka, uważa, że zawarte porozumienie jest korzystne dla Polski, i argumentuje to bardzo przekonująco (link na dole). To, co zostało wypracowane w ramach kompromisu, dotyczy powiązania wypłaty funduszy z praworządnością, ale wyłącznie w wąskim zakresie, ograniczonym do wydatkowania środków unijnych - praworządność "jako taka", ta powiązana z art. 7 Traktatu, tu nie ma zastosowania!

Tyle wzmożenia, tyle łez, tyle narzekania - i wszystko jak krew w piasek ...

A fakt, że Soros publicznie zrobił zjebkę Merkelowej za najgorszy możliwy kompromis świadczy, że mam rację!

https://wpolityce.pl/polityka/530465-prof-grabowska-o-kompromisie-to-dobre-rozwiazanieWykop Skomentuj92
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka