Blog
Polpatriot
Bobus
Bobus student interesesujacy sie polityka o prawicowych pogladach
0 obserwujących 50 notek 22199 odsłon
Bobus, 10 września 2013 r.

Kibole contra poprawnosc polityczna

 W liberalnych mediach coraz częściej pojawiają się alarmujące listy i artykuły,  w których autorzy ostrzegają przed wzrostem popularności  ruchów nawiązujących do ideologii nazizmu lub faszyzmu wśród białej (ale nie tylko) młodzieży.  Na ogół jako powód tych sympatii podaje się kryzys gospodarczy w krajach zachodnich i związane z tym duże bezrobocie wśród młodzieży. Zastanawiające  jest, że na ogół ignoruje się fakt, że  może to być również reakcja na nachalne narzucanie społeczeństwom zachodnim ideologii poprawności politycznej, gender, itp.  dewiacji. W wielu zachodnich krajach u wladzy są ludzie, którzy w młodości byli zaangażowani w ruchy hippisowskie a dzisiaj wdali się w walkę z tradycyjnymi wartościami jakie charakteryzują  kulturę europejską,  opartą o religię chrześcijańską.  Jak zwykle, w czołówce tych sił znajdują się przedstawiciele środowisk żydowskich oraz opanowane prze nich media.  Dla nich w każdym przypadku winnym jest  biały młody mężczyzna a niewinnymi ofiarami są zawsze Żydzi, kobiety, kolorowi, mniejszości seksualne, itd.     

 http://www.foxnews.com/world/2013/05/07/jewish-group-warns-neo-nazi-parties-in-europe/

http://www.splcenter.org/get-informed/intelligence-files/ideology/neo-nazi

Obecnie w Polsce rozpętano w mediach histeryczną kampanię nienawiści przeciwko tzw. kibolom , szczególnie po bójce kibiców z meksykańskimi marynarzami na plaży w Gdyni. http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=9299&Itemid=56    

Tym razem nasze polskie dziewczyny okazały się  nieczułe na zaczepki kolorowych latynoskich gości i nie miały nic przeciwko temu kiedy w ich obronie stanęli dziarscy młodzieńcy, oskarżani przez media o rasizm. A przecież jeszcze kilka lat temu młode, polskie, wykształcone panienki z "dobrych domów" uległy czarowi afrykańskiego poety, uchodźcy politycznego, który zaraził HIV-em kilkadziesiąt z nich.  Wówczas boleśnie odczuły one na swojej skórze fatalne skutki narzucanej nam "kultury." 

 http://www.rp.pl/artykul/76992.html?print=tak&p=0

 Przecież rasistami są zarówno Izraelczycy, którzy traktują Palestyńczyków jak podludzi,  jak również Arabowie lub Chińczycy, ale o rasizm nieustannie oskarża się jedynie białych.

Rosnąca popularność wspomnianych ruchów, nawiązujących do nazizmu oraz opór polskich "kiboli," którzy nie boją się przeciwstawić  liberalnymi władzom,  może być sygnałem, że nie wszystkim młodym  ludziom narzucana siłą ideologia zniekształciła umysły. Tymczasem, przyjęta oficjalnie przez kraje zachodnie polityka poprawności politycznej prowadzić musi do stopniowej degeneracji społeczeństw europejskich, które popełniają zbiorowe samobójstwo poprzez akceptację aborcji białych nienarodzonych dzieci na masową skalę, a wkrótce pewnie również  legalizację eutanazji ludzi starszych i kalekich, promocję zachowań homoseksualnych, pranie mózgów dzieciom w duchu gender, itd.  Chyba to nie jest przypadek, że w Parlamencie Europejskim bryluje francuski poseł, była gwiazda ruchu protestu z 1968 roku, Żyd Daniel Cohn Bendit, który chełpi się, że był pedofilem.     http://www.pardon.pl/artykul/7163/dzieci_rozpiely_mi_rozporek_znany_polityk_pedofilem

http://www.pardon.pl/artykul/13362/seks_z_dzie_mi_bzdzie_modny_w_europie_jus_wkr_tce

 Mądry rabin Lapin ironizował kiedyś, że "jeżeli Hitler mówił, że niebo jest niebieskie, to nie powinniśmy mu wierzyć."  Przecież naziści wysyłali do obozów koncentracyjnych nie tylko Żydów, Cyganów, członków ruchu oporu w krajach okupowanych, ale również pospolitych przestępców, złodziei, komunistów, homoseksualistów, pedofili, różnej maści dewiantów seksualnych, itp.  Czy to znaczy, że teraz musimy ich traktować z respektem, chronić , promować  lub nawet ich naśladowac? Rabin Lapin ośmielił się ujawnić  pewną szokujacą prawdę, że w Niemczech przed dojściem Hitlera do władzy to właśnie Żydzi stanowili awangardę kulturalnej dekadencji. Berlin w Republice Weimarskiej był europejską stolicą rozpusty i wszelkich seksualnych dewiacji.  Lapin stawia paralele pomiędzy udziałem Żydow w destrukcji tradycyjnych wartości niemieckich a obecną erozją kultury amerykańskiej przy udziale środowisk żydowskich w USA.

         Hitler, Żydzi i rabin Lapin,Chad Powers

http://marucha.wordpress.com/2008/04/05/chad-powers-hitler-zydzi-i-rabin-lapin/

                                                         

 

Opublikowano: 10.09.2013 16:19.
Autor: Bobus
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Uparty w gloszeniu swoich pogladow, ale otwarty na dyskusje z przeciwnikami

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @iustus Hitler proponowal Polsce przystapienie do Paktu antykominternowskiego i wspolne z...
  • Czy to polska mlodziez? Przypadkowo wlaczylem TVN w momencie, w ktorym znany chutzpiarz Kuba...
  • Karol Wojtyla a srodowisko intelektualne TP i ZNAK'u Tak sie sklada, ze krakowskie srodowisko...

Tematy w dziale