Joanna Krzysztofik Joanna Krzysztofik
90
BLOG

Audycje SprawniWnet z 15.12.2016, oraz 9.02, 2.03 i 9.03 2017

Joanna Krzysztofik Joanna Krzysztofik Niepełnosprawni Obserwuj temat Obserwuj notkę 0


image


LINK DO AUDYCJI 15.12. 2016

Opis z linka:

Audycja wyjątkowa chociażby z tego powodu, że po raz pierwszy gościliśmy Sylwię Błach, osobowość naprawdę niezwykłą, fascynującą. Sylwia pisze powieści grozy, zajmuje się modą i jest programistką komputerową. A jeszcze do tego wszystkie swoje pasje traktuje całkiem serio i osiąga na każdym polu znaczące wyniki. Zapraszamy!

LINK DO AUDYCJI z 9.02.2017

Opis z linka:

Początek poemaciku Grzegorza Złotowicza oraz próbka gry na skrzypcach Mietka grającego często na Krakowskim Kazimierzu to główne atrakcje tej audycji. Będzie też mowa o leczeniu i służbie zdrowia.

LINK DO AUDYCJI z 2.03.2017

Opis z linka:

Jazdaa Polska! Fundacja na Rzecz Młodych Twórców, która z powodzeniem animuje rehabilitację osób niepełnosprawnych poprzez sztukę teatralną w osobie jej prezesa - Tobiasza Sebastiana Berga jest gościem tej audycji. Dowiemy się jak Tobiasz Berg - reżyser teatralny realizuje na Śląsku piękną ideę pozytywnego, twórczego rozumienia Teatru rozumianego jako sztuka dialogu w ciągłym procesie doskonalenia ciała i ducha.

LINK DO AUDYCJI z 9.03.2017

Opis z linka:

Czy osoby niepełnosprawne intelektualnie powinny być karane za przestępstwa na równi z innymi? Jak wygląda przestępczość osób niepełnosprawnych? Szczere, nieraz kontrowersyjne wypowiedzi uczestników audycji.


 


[niedostępny]

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo