Blog
Wszystko o ludziach i świecie.
Joanna Krzysztofik
Joanna Krzysztofik kolib., antyfeministka, za JKM
2 obserwujących 198 notek 155411 odsłon
Joanna Krzysztofik, 13 marca 2017 r.

Audycje SprawniWnet z 15.12.2016, oraz 9.02, 2.03 i 9.03 2017

66 0 0 A A A


image


LINK DO AUDYCJI 15.12. 2016

Opis z linka:

Audycja wyjątkowa chociażby z tego powodu, że po raz pierwszy gościliśmy Sylwię Błach, osobowość naprawdę niezwykłą, fascynującą. Sylwia pisze powieści grozy, zajmuje się modą i jest programistką komputerową. A jeszcze do tego wszystkie swoje pasje traktuje całkiem serio i osiąga na każdym polu znaczące wyniki. Zapraszamy!

LINK DO AUDYCJI z 9.02.2017

Opis z linka:

Początek poemaciku Grzegorza Złotowicza oraz próbka gry na skrzypcach Mietka grającego często na Krakowskim Kazimierzu to główne atrakcje tej audycji. Będzie też mowa o leczeniu i służbie zdrowia.

LINK DO AUDYCJI z 2.03.2017

Opis z linka:

Jazdaa Polska! Fundacja na Rzecz Młodych Twórców, która z powodzeniem animuje rehabilitację osób niepełnosprawnych poprzez sztukę teatralną w osobie jej prezesa - Tobiasza Sebastiana Berga jest gościem tej audycji. Dowiemy się jak Tobiasz Berg - reżyser teatralny realizuje na Śląsku piękną ideę pozytywnego, twórczego rozumienia Teatru rozumianego jako sztuka dialogu w ciągłym procesie doskonalenia ciała i ducha.

LINK DO AUDYCJI z 9.03.2017

Opis z linka:

Czy osoby niepełnosprawne intelektualnie powinny być karane za przestępstwa na równi z innymi? Jak wygląda przestępczość osób niepełnosprawnych? Szczere, nieraz kontrowersyjne wypowiedzi uczestników audycji.


 


Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

INTRO Studiuję filologię angielską (studia II stopnia). ZAINTERESOWANIA W zależności od nastroju poczytam sobie coś o kuchni, historii, zwierzętach, kosmetyce, jubilerstwie, itp. Nie mam stałych zainteresowań. ULUBIONE KSIĄŻKI I FILMY Lubię fabularne książki i filmy historyczne oraz komedie. ULUBIONA MUZYKA Zwracam uwagę bardziej na kokretną piosenkę niż na wykonawcę czy gatunek muzyczny. POGLĄDY POLITYCZNO-GOSPODARCZO-SPOŁECZNE Mam poglądy prawicowe - konserwatywno-liberalne. W sferze obyczajowej jestem konserwatystką, a gospodarczej wolnorynkowcem. Jestem sympatyczką partii Wolność (poprzednia nazwa to KORWiN). Zapraszam serdecznie do lektury mojego bloga :).

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Już się pogubiłam co zamierzają. Ogólnie rzecz biorąc rodzice powinni mieć dowolność czy...
  • Ależ oczywiście!
  • Naprzód zaznaczam, Panie Senatorze, proszę nie odnosić mojego komentarza konkretnie do swojej...

Tematy w dziale Społeczeństwo