Blog
portal wolnościowy
Polskaliberalna.net - Merkuriusz Polski
Polskaliberalna.net - Merkuriusz Polski Wzmacniamy dyskurs liberalny!
6 obserwujących 199 notek 99597 odsłon
Polskaliberalna.net - Merkuriusz Polski, 23 lipca 2011 r.

"Rzeź janczarów" na głównej - wstyd dla Polski

Piotr Sokołowski: Mam tylo nadzieję, że nie czyta tego (jakże popularnego i wpływowego ostatnio serwisu) żaden norweski dziennikarz. Chociaż z drugiej strony mam apel do Igora Janke: zamieść to na norweskim serwerze (najlepiej przetłumaczone), problem rozwiążę się sam, poza tym trafisz do wszystkich norweskich dzienników jako "polski faszysta" (taka jest specyfika Norwegii, nie blokuje się posłańca złej wiadomości).

P. S. I wraz z tym ćwierćinteligentem Rosemanem (którego co drugi artykuł jest promowany) wyślijcie to rodzicom tych dzieci. Rosemann sam się przyznał, że nie zna norweskiej specyfiki a potem wypisuje brednie na temat tego kraju a oczywiście na "polskie obozy koncetracyjne" to się pierwszy oburza. Tak się składa, że Norwegia to bastion indywidualizmu więc porównywanie Norwegów do janczarów a już w szczególności norweskiej młodzieży to jak porównywanie za przeproszeniem róży do g..., innymi słowy są to dwa skrajne krańce jednej osi, zwanej skalą F lub poziomem autorytaryzmu.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

polskaliberalna.net
merkuryusz.pl
Polska liberalna

REDAKTOR NACZELNY: Bogumił Kolmasiak

REDAKTOR NACZELNY WYDANIA ZAGRANICZNEGO: Agnieszka Gmiter

WYDAWCA: STOWARZYSZENIE DEMOKRATYCZNA FRAKCJA MŁODYCH

ZAST. REDAKTORA NACZELNEGO: ADAM FULARZ

OBECNI I BYLI WSPÓŁPRACOWNICY Paweł Krężołek, Janusz Wdzięczak, prof. Marek Rocki, dr Robert Gwiazdowski, dr Robert Suski, Wojciech Popiela, Piotr Beniuszys, Andrzej Potocki, Aviv Steinmetz, Marek Tomsia, Marcin Kotowski,Marcin Kwaśniewski,M. Kosek, B. Wasilewski,Flanky, Gigabyte, MAC, Marcin Celiński, Sławomir Potapowicz, Witek Mossakowski, Piotr Dwojacki, S.Sipowicz,Maciej Iwanicki,,Michał Musur, Jędrzej Kulig

 

 

 


WERSJA WORLD:
image

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @gemini zadzwoń do jakiegoś biskupa i przestań mi w końcu d... zawracać.
  • @Jacek Paweł Jarecki skale F mam w oczach
  • @Jacek Paweł Jarecki I nie musi się Pan tak unosić, nie każdy rodzi się Einsteinem.

Tematy w dziale