Aktywne Miejsce Pracy Biurowej
Czy jesteśmy skazani na krzesło? Czy bóle kręgosłupa są nieodłącznym atrybutem pracy biurowej? W jaki sposób uniknąć dolegliwości związanych z biurowym charakterem pracy? Aktywne Miejsce Pracy Biurowej – to rozwiązanie wielu problemów. Pracuj - spacerując
12 obserwujących
78 notek
42k odsłony
240 odsłon

Rozmawia "Profesor" Simon z Profesorem Bhakdi. Prawie wszystko na temat Covid-19.

Wykop Skomentuj16

#koronawirus, #maseczki, #szczepionki

dzisiaj w nocy stało się to o czym marzyłem od dawna, spotkały się dwie znakomitości świata naukowego, medycznego i wirusologiczno-epidemiologiczno-infekcyjnego. Nikomu nie muszę przedstawiać

W białej koszulce „Profesor“ Simon przeprowadził  wywiad z Profesorem Bhakdi... w koszulce "lila"

"a teraz już wszystko rozumiem. Dziękuję Panie Profesorze Bhakdi. ".... miał powiedzieć po zakończeniu rozmowy „Profesor“ Simon. Zobaczmy ja do tego doszło.

na wstępie kilka kontrowersyjnych stwierdzeń Profesora Bhakdi.

"Noszenie masek w każdym aspekcie, i z każdego punktu widzenia jest nieporozumieniem."

"Z jednej strony chcecie Państwo zapobiec rozprzestrzenianiu wirusa, ale nie możecie zapewnić że wirus tak będzie. Z drugiej strony czynicie ludzi , którzy noszą maski chorymi, osłabionymi."

"Te testy (PCR) są wynalezione, stworzone dla zastosowania w laboratoriach, dla użytku laboratoryjnego, a nie dla diagnostyki medycznej dla ludzi. Jest to wyraźnie napisane w specyfikacji testu, że te testy nie mogą, nie mają POZWOLENIA by być używane do diagnostyki – a mimo tego są używane!" (to skandal)

"Według mojego zrozumienia niemieckiej konstytucji, jednak jestem laikiem, wszystko co zostało wprowadzone (w czasie pandemi) jest sprzeczne z konstytucją." (podobnie jak w Polsce pomyślał pewnie „profesor“ Siomon)

"Szczepienie (przeciw SARS-CoV-2) nie jest ani sensowne, ani konieczne. Szczepienie takie, jakie jest teraz planowane, jest niebezpieczne, bardzo niebezpieczne."

"Pierwszy raz w historii medycyny,wraz ze szczepionką,  zostanie do Waszego ciała wprowadzony obcy gen, zostanie wprowadzony poprzez wirusa"

"Nie chcecie zmienionych genetycznie roślin! Nie chcecie eksperymentów na zwierzętach! wszystko zrozumiałe...to wszystko nie może mieć miejsca...ale zaraz zaraz, jak teraz nagle możecie pozwolić na eksperymenty genetyczne na ludziach?"

-Dlatego teraz powinniśmy to sobie wyjaśnić. powiedział "Profesor" Simon.. dobrze zaczynajmy....

"Moja troska dotyczy moich dzieci i moich wnuków. Nie może to być, że Państwa śmieszne szczepionki (przeciw SARS-CoV-2) zostaną wprowadzone i nasze dzieci i wnuki zostaną zaszczepione. Jeżeli to się stanie. Ta cywilizacja jest skończona."

Takie stwierdzenia padły w rozmowie Profesora Bhakdi, któremu pytania przyjechał zadać, z dalekiej Polski „profesor“ Simon.

Tyle tytułem wstępu. Myślę, że będzie warto i tę rozmową „Profesora Simon'a“ i Profesora Bhakdi przetłumaczyć.

chętnych zapraszam już do obejrzenia w oryginale w języku niemieckim...

Jeżeli ktoś chce, może skorzystać z automatycznego tłumaczenia na angielski, nawet tłumaczenie na polski da się przeczytać...

część pierwsza:

https://www.youtube.com/watch?v=3cuCWFwnWLc


część druga:

https://www.youtube.com/watch?v=lLEXrzKeeUw


oczywiście wszelkie zbieżności nazwisk są przypadkowe. swoją drogą jak nieprawdopodobną przemianę musiałby przejść profesor Simon aby przeprowadzić tak kulturalną rozmowę....

Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale