To i owo
Przez poznanie do poznania...
16 obserwujących
541 notek
209k odsłon
267 odsłon

Patologia działacza LGBT w USA Eda Bucka...

Wykop Skomentuj

Prominentny członek Partii Demokratycznej i znany w USA i świecie działacz LGBT Ed Buck, aresztowany za prowadzenie Drug House...

ABC 7 donosi, że Demokrata i działacz LGBT Ed Buck został aresztowany we wtorek po przedawkowaniu mężczyzny w jego domu w Kalifornii.

Przedawkowanie w zeszłym tygodniu oznaczało, że po raz trzeci mężczyźni przedawkowali w domu Bucka. Przedawkowanie pierwszych dwóch mężczyzn było spowodowane metamfetaminą i zakończyło się śmiercią. Oboje zginęli w odstępie dwóch lat.

Działacze LGBT są zaniepokojeni przedawkowaniem 26-letniego Gemmela Moore'a i 55-letniego Timothy Dean, to Czarni geje, ponieważ Buck był osobiście odpowiedzialny za ich śmierć.

Los Angeles Times doniósł, że ich sprawy nie były ścigane z powodu braku dowodów.

Według prokuratorów Buck wstrzyknął im metę. Trzecia niedoszła ofiara przedawkował, ale przeżyła i złożyła zeznanie.

„...Na podstawie tych nowych dowodów zezwoliłem na wniesienie oskarżenia przeciwko Edowi Buckowi...” - powiedział w oświadczeniu prokurator okręgowy okręgu Los Angeles Jackie Lacey.

W obronie mordercy stanęli działacze LGBT...

Prokuratorzy starają się o kaucję w wysokości 4 milionów USD, ponieważ twierdzą, że jest „agresywnym, niebezpiecznym drapieżnikiem seksualnym. Poluje głównie na mężczyzn narażonych na niebezpieczeństwo poprzez narktyki i bezdomność”. Według dokumentów sądowych Buck osobiście podał „niebezpiecznie duże dawki narkotyków swoim ofiarom” jest „drapieżnikiem i obojętne jest mu ludzkie życie”.

„W swoim domu, z pozycji władzy, Buck manipulował swoimi ofiarami, aby uczestniczyły w jego fetyszach seksualnych”. „Fetysze te obejmowały dostarczanie ofiarom niebezpiecznie dużych dawek środków odurzających ... Nie zniechęcony bezsensownymi zgonami Moore'a i Deana, oskarżony prawie zabił trzecią ofiarę w zeszłym tygodniu….

Patologia rodzi przestępstwo...

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo