To i owo
Przez poznanie do poznania...
17 obserwujących
580 notek
231k odsłon
210 odsłon

PiS nadal rządzi i realizuje swój program….

Wykop Skomentuj5

PiS nadal rządzi i realizuje swój program….

Oczekiwania moje po tym co zrobił PiS dla Polski i Polaków były dużo, dużo większe niż dobry rezultat wyborów...Ale zawsze należy pamiętać, że wszystko w ręku Boga i tu chyba mi zabrakło pokory….

Wybory to jak surfowanie...”...Tu trzeba być surferem, który złapał dobrą falę i może osiągnąć rekordowy wynik...W przeciwieństwie do większości dyscyplin, wiele czynników jest od ciebie niezależnych. Warunki pogodowe, wiatr, pływy morskie. Każda fala jest inna, nie załamuje się w dokładnie tym samym miejscu, w ten sam sposób. Ten brak kontroli może czasem frustrować, ale jest też dobrą życiową lekcją...Surfowanie to sport indywidualny, tu nie ma miejsca na koalicjanta, gra się o wszystko... „


image


Analizy dotyczące wyborów są opracowywane…

Na tym etapie wyłania się realna władza polityczna dla PiS (ZP), może w trochę innej rzeczywistość? W polityce tak jak w sporcie zawsze jest slalom gigant i nie ma sytuacji idealnych.

Idealnej sytuacji nie mają także konkurenci PiS-u. Będzie ostra walka o przywództwo Opozycji, lekceważony przez wszystkich Grzegorz Schetyna zdążył się okopać na dobrych pozycjach, informacje o jego zgonie politycznym są przedwczesne.

Rozdrobnienie polityczne pogłębiło się stwarzając pewne pola gry, Jarosław Kaczyński jako mistrz politycznych szachów w Polsce będzie mógł ponownie pokazać swój talent. Rzymianie w podobnych sytuacjach mówili: „divide et impera”...image

Pamiętacie Państwo narrację po wyborach 2015 roku, że władza PiS (ZP) jest tymczasowa, że ulica i zagranica zmiecie Dobrą Zmianę. Nie sprawdziły się te prognozy, Dobra Zmiana rządziła pełne 4 lata i będzie ponownie rządzić mimo opowieści z mchu i paproci….

Wybory Prezydenckie będą kolejnym sprawdzianem, zawsze wszystko w ręku Boga...Jak Bóg pozwoli to wygra Andrzej Duda…

PiS (ZP) jest partią propaństwową dlatego powinien (moim zdaniem) wykonać, po powołaniu rządu dwie rzeczy:

1. Wszystkim samorządom zaproponować utworzenie koalicji prorozwojowej.

2. Zaprosić wszystkie siły polityczne (także spoza Parlamentu) do pracy nad nową Konstytucją.


Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka