Blog
Gawronski Rafzen
Gawronski-rafzen
Gawronski-rafzen Rolnik Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce
0 obserwujących 167 notek 86662 odsłony
Gawronski-rafzen, 21 maja 2011 r.

Uzurpator Komorowski.

Dzisiaj zostali zatrzymani dwaj mieszkańcy Opola za transparent dzieki któremu zamierzali zaprotestować przeciwko akcji ABW wymierzonej w Roberta Frycza twórcy internetowej witryny AntyKomor.pl. Bartosz Michalczyk i Filip Nowak zostali zatrzymani, ponieważ policjanci, którzy dokonali zatrzymania nie umieją czytać ze zrozumieniem. Z Komisariatu Policji zadzwonili do Prokuratora o interpretację napisu « Przyszła pora na antykomora. Wolność słowa jest niezdrowa ». Jak tłumaczą, chcieli w ramach obywatelskiego protestu wyrazić swoje zdanie wobec represji, jakie spotkały autora satyrycznej strony w sieci. – Staliśmy spokojnie z boku i nie wznosiliśmy żadnych haseł. Bardzo szybko podeszło do nas kilku cywilnych funkcjonariuszy i zażądało dokumentów. Nie wylegitymowali się, ale podejrzewamy, że byli to funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu – relacjonuje Bartosz Michalczyk w rozmowie z Niezależną. pl. Zatrzymanie Bartosza Michalczyka i Filipa Nowaka potwierdza policja. – Zostali doprowadzeni na komendę i zwolnieni, bo prokurator nie dopatrzył się w ich czynie znamion naruszenia prawa – oświadczył dla portalu Niezależna.pl młodszy aspirant Beata Kocur z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich.
Powracając do tytułu « Uzurpator Komorowski » nalezy zauważyć, że mianem uzurpatora jest osobnik, który przywłaszczył sobie prawa innych do czego. Zgodnie więc z tą definicją uzurpator Komorowski, będąc gościem u Króla Szwecji (Król Szwecji wydał przyjęcie) przywłaszczył sobie prawa do napoju alkoholowego i kieliszka Królowej Szwecji. Jest zatem uzurpatorem.
 

Uzurpator Komorowski

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

BLASK PRAWDY jaśnieje we wszystkich dziełach Stwórcy, w szczególny zaś sposób w człowieku, stworzonym na obraz i podobieństwo Boga (por. Rdz 1, 26): prawda oświeca rozum i kształtuje wolność człowieka, który w ten sposób prowadzony jest ku poznaniu i umiłowaniu Pana. Dlatego psalmista woła: „Wznieś ponad nami, o Panie, światłość Twojego oblicza!” (Ps 4, 7).

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @Sowiniec Ja też mam negatywny stosunek do zbrodniarzy i idę siedzieć za moje poglady !
  • @PanMarecki Nowy portal ? TAK.
  • @PanMarecki W internecie jest bardzo dużo manipulacji na portalach. Po owocach ich poznacie.

Tematy w dziale