38 obserwujących
1044 notki
763k odsłony
3722 odsłony

Sardoniczny uśmiech Prezesa czyli kiedy wybuchnie polski Majdan?

Wykop Skomentuj1

Nieczynna przez pół godziny przestrzeń lotnicza nad Polską. Zanik sygnału rządowej telewizji. Okupacja parlamentu przez opozycję, przy wyłączonym świetle i ogrzewaniu. Co się dzieje w Polsce? Oto preludium polskiego Majdanu.

Czekam na polski Majdan. Rząd w mojej opinii usilnie na to pracuje. Dziwię się że polski Majdan nie powstał już teraz. Uważam że powstanie polskiego Majdanu jest już tylko kwestią czasu. 

Jeden z polskich internautów, przeciwnik obecnego rządu, podał zresztą w sieci Internet swoisty przepis na polski Majdan- który po tej sieci rozniósł się szerokim echem. Internauta ten był uważnym badaczem kijowskiego Majdanu i nie można mu zarzucić braku kompetencji w opisie organizacji takiego przedsięwzięcia.

Majdan ów miałby powstać siłami polskiej młodzieży, ta jednak jest dość apolityczna. Jednak rozmaite zdarzenia mogą ową sytuację sprowokować. Ów Majdan jest marzeniem wielu środowisk i moim zdaniem prędzej czy później do niego dojdzie. Jest on zresztą planowany zupełnie jawnie. Nikt się z tym specjalnie nie kryje.

Czy taki Majdan powstanie, zobaczymy. Z pewnością obecny kryzys parlamentarny był tylko zapowiedzią czegoś wielkiego. Niektóre media opisały swoiste rodeo na jakie wybrał się obecny Naczelnik Narodu, niosąc na twarzy sardoniczny uśmiech. 

Ten dziwny uśmiech nie wróży moim zdaniem nic dobrego. 

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo