Amor patriae nostra lex!
Adhibe rationem difficultatibus. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Niemiec, Moskal nie osiędzie, Gdy jąwszy pałasza, Hasłem wszystkich zgoda będzie I Ojczyzna nasza.
35 obserwujących
426 notek
312k odsłon
286 odsłon

Ciąg dalszy walki z trollami Salonu24.

Wykop Skomentuj16
Administracja salonu nic nie robi z salonowymi trollami. Owi obrzydliwi osobnicy nagminnie i uporczywie łamią wszelkie standardy przyzwoitości. Codziennie mamy do czynienia z ich tępą propagandą, której poziom odpowiada temu, z okresu wczesnego stalinizmu w PRL. Ich komentarze zawsze mają więcej negatywnych ocen, niż pozytywnych. Mimo to administracja salonu nic z tym nie robi. Wręcz przeciwnie stręczy nam nachalnie te miernoty.
Zupełnie niedawno salonowi trolle, skopiowali dwa paragony wprost z artykułu zamieszczonego w gazecie kloacznej Michnika. Z porównania obu paragonów miał wynikać wręcz niebotyczny wzrost inflacji w Polsce. Inflacja jest faktem, jednak uczniowie Meleszki postanowili podkręcić element grozy poprzez manipulację liczbami. Ta prymitywna manipulacja została niemal natychmiast ujawniona, gdyż nie tylko zmanipulowano czytelników na wadze produktów, ale także na rodzaju produktów znajdujących się na obu paragonach.
image
Przeprosin jednak nie było, gdyż trolle działają w myśl zasady obrzucić gów..m, zohydzić, obrazić a na pewno kłamstwo powtórzone 100 razy podświadomie odciśnie się na psychice czytelników. I administracja salonu24 to zachowanie toleruje a czasem wręcz promuje - zamieszczając te propagandowe notki na stronie głównej. Drodzy państwo Janke, jeżeli sądzicie, że wasze rączki będą czyste, jak u Poncjusza Piłata a portal dzięki temu zyska miano opiniotwórczego, to się bardzo mylicie.

Ale do rzeczy nie trzeba było długo czekać, a komercyjna firma, dość szybko podchwyciła temat, który miał społecznie bulwersować i postanowiła to przerobić na reklamę.

image

Znowu na wojence zyskuje ten trzeci, a głupiemu trollowi na usługach Patologii Obywatelskiej, jakoś mniej wesoło.Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale