Amor patriae nostra lex!
Adhibe rationem difficultatibus. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Niemiec, Moskal nie osiędzie, Gdy jąwszy pałasza, Hasłem wszystkich zgoda będzie I Ojczyzna nasza.
46 obserwujących
603 notki
409k odsłon
  276   0

Do czego są zdolni Niemcy?

Bardzo proszę uważnie obejrzeć film (można nawet odsłuchać, jak audiobook). Proszę zwrócić uwagę na techniki manipulacji i zacierania śladów swoich zbrodni stosowane przez Niemców.

Niektórzy współcześnie wątpią, czy Hitler wiedział o Holokauście. Twierdzą, że nie ma na to dokumentów - brakuje bezpośredniego koronnego dowodu z jego podpisem. Nawet jeżeli tak jest (bo przypuszczam, że skrupulatnie o to zadbał), to istnieją poszlaki, które pozwalają stwierdzić, że doskonale sobie zdawał sprawę ze skali zbrodni, kierował nią i jest za nią w pełni odpowiedzialny. Nie krył tego, gdy przemawiał w sprawie Polski i Polaków - gdy nawoływał do bezlitosnych mordów. Przynajmniej raz osobiście podpisał wyrok śmierci na osobę niepełnosprawną.Czy współczesne państwo niemieckie jest zdolne do takich okropności?

A czemuż by nie, skoro całe grupy społeczne III Rzeszy, przeszły bez rozliczenia do Republiki Federalnej Niemiec. Przeszli bez rozliczenia m.in.: sędziowie, urzędnicy, lekarze, naukowcy, przemysłowcy... wielu, bez których państwo Niemieckie nie mogłoby w ogóle funkcjonować. Elity intelektualne III Rzeszy i arystokratyczne. Najbliższym doradcą Adenauera został ideolog od norymberskich ustaw rasowych Hans Globke. A na dokładkę powiem, że te ustawy o żydowskich nazwiskach obowiązują do dziś dnia w Niemczech.
Oczywiście współcześnie nikt nie będzie strzelał. To nieekonomiczne, istnieją przecież bardziej wyrafinowane metody i o wiele tańsze. Ideałem w IV Rzeszy byłaby taka deprawacja umysłu, który sam poprosi o eutanazję.

Czemu nie, skoro niemieckim ambasadorem w Polsce zostaje dr Arndt Freytag von Loringhoven - od września 2020r. jest Ambasadorem Republiki Federalnej Niemiec. Syn majora Wehrmachtu, który do samego końca był wierny Hitlerowi. Ojciec następnie zostaje generałem Bundeswehry. Znał się z kolejnym generałem (kolegą po fachu jeszcze z czasów wojny) Reinhardem Gehlenem - to z kolei niemiecki generał major Wehrmachtu i generał porucznik rezerwy Bundeswehry, ostatni szef wydziału OKH Fremde Heere Ost (Obce Armie Wschód) – wywiadu wojskowego niezależnego od Abwehry i SD, twórca i pierwszy kierownik zachodnioniemieckiego wywiadu zorganizowanego początkowo jako tzw. Organisation Gehlen (Organizacja Gehlena), a następnie jako Bundesnachrichtendienst (Federalna Służba Wywiadowcza; BND).  Gehlen - to ten sam osobnik odpowiedzialny za przerzucanie winy za niemieckie zbrodnie na Polaków - jego ludzie (a może nawet on sam) wyprodukowali zakłamane hasło "polskie obozy koncentracyjne". Ciekawe, czy działo to się w czasie, kiedy obecny ambasador został zatrudniony w wywiadzie, czy troszkę wcześniej? Czy zdążył zajmować się planowaną defamacją Polski, czy jedynie przekładał papiery i jak zwykle wykonywał tylko polecenia?
Kogo zatrudniał Gehlen po wojnie? Na przykład Hauptsturmführera Klausa Barbie, SS-Brigadeführera Franza Alfreda Sixa, lub Sturmbannführera SS Emila Augsburga.

Obecny ambasador Republiki Federalnej Niemiec w Polsce ma niesamowicie wielki budżet, którego zazdroszczą mu inne ambasady, w tym USA, Francji i Wielkiej Brytanii. Ale tego Onet (nazywany złośliwie przez niektórych Der Onet) nie napisze, a nikt z adminów nie przedrukuje. Czy to nie dziwne, że niemal wszystkie wielkie afery ostatnich czasów, włącznie z tą ze skrzynkami mailowymi ujawnia właśnie Onet?

Popieranie aborcji i eutanazji staje się normą europejską.

Gdyby ktoś był ciekawy i chciał poszerzyć swoją wiedzę, to w sprawie aborcji pisałem tu:

Czy plan Hitlera wobec Polaków jest nadal aktualny i realizowany przez unijnych libertynów

https://www.salon24.pl/u/realkonkret/1048920,czy-plan-hitlera-wobec-polakow-jest-ciagle-aktualny-i-realizowany-przez-unijnych-libertynow

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale