4 obserwujących
38 notek
9305 odsłon
  60   0

->PZN - Synowie Jadwigi "Wampirek" Emilewicz nie mieli licencji - wsio w temacie

---wnioski o licencję zostały złożone... 2 dni po tym, jak synalkowie się wyhulali na stoku. Mimo że licencję próbowana załatwiać w "ekspresowym, niespotykanym trybie". Na marginesie to warto by poznać personalia tych kilku osób od "ekspresowego załatwiania" (badania lekarskie itd. itd.).


Terlecki mówi, że może będzie konieczne zawieszenie wampirka w prawach członka klubu. Łoj, łoj, cóż ci to za kara. 

no, dalej pieski łańcuchowe propagandy partyjnej: pozornie potępiać na pokaz, przepraszać za potępienie :), odwoływać przeprosiny :D, odwoływać odwołanie przeprosin :D :D słowem szamotać się w swoim okręconym łańcuchem móżdżku :))). Tragikomiczne persony. Wasz mózg nigdy nie ujrzy prawdy. Jesteście skazani na komiczne szamotaniny. Żałosne dwójmyślaki.

A idole piesków? Partia nadludzi (nadludzików raczej) w akcji. Wstrętni hipokryci. Czy licencje załatwiał Jadzi sam Kuchciński od samolotowego biura wycieczek rodzinnych, czy prezes od zamkniętych cmentarzy? :). W każdym razie koleś partyjny się spóźnił z "załatwieniem" licencji, skrewił. Na początku taka mało kumata kulturolożka a tu patrzcie - tak szybko się uczy zasad panujących wewnątrz szajki.

Podwójne twarze. Słowa na pokaz a czyny jak u wszystkich. Wieśniak i prostak dopuszczeni do władzy będą czerpać pełnymi garściami. W pełnych pogardy gestach wywyższając się nad pogardzany przez nich  plebs ---

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale