4 obserwujących
38 notek
9317 odsłon
  118   0

Mądry Jasiu (Mak) i @biedronka, jego "szparka sekretarka" - nie karmić trola!"

Zamknąć Internet! Okrzyk taki omalże wymyka się dzielnemu, niesponsorowanemu (oczywiście) Janowi Makowi, serdecznemu przyjacielowi od lat naszego dzielnie niszczącego Polskę premiera. 

Jaki jest przekaz Maka i jego horyzonty oraz wiedza - wszyscy widzą (to jak z koniem i Chmielewskim). Pisze, bo musi. Bo umowy koleżeńskie, bo... praca w gospodarce (jak sam to nazywa). Ale uwagę zwraca pod "tekstem" Mądrego Jasia drapieżny wagabunda o niku "biedronka". Jak się sama przedstawia: "robiłam razem z mężem projekt dla Prezesa". No i ta robiąca projekt ze szwagrem dla prezia torpeduje wiele notek. Nie było jej parę tygodni (szusowała z Jadzią matką synów na nartach?) i oto wróciła. I leje się spod jej palców zbieranina fragmentów z wiki plus jakieś horrory nibynaukowe!  Robi zlepki z tekstów medycznych (w większości autorstwa typów podobnych Horbanowi, Simonowi). Symptomatyczne i kuriozalne jest to, że dama owa SAMA nie rozumie ni w ząb tekstów przez siebie kompilowanych! Liczy na niedouczonych. Profesjonalna dezinformacja! Choć czy ja wiem, czy profesjonalna? Raczej grubymi nićmi szyta, ale niestety skuteczna, bo wielu rozmówców daje się w krazki wyprowadzić i ucieka.

Gdybym miał czas, to bym zestawił listę jej horrendalnych wypowiedzi podszywających się pod naukowe. Trzeba to zrobić. Może zrobię. Już gromadzę bazę :):D.  Do dzieła! Zwalczmy to horrendum!

Nie karmić jej, ignorować. Żadnego wdawania się w dyskusje. Manipulantka klasyczna. Może to... legendarna Pani Basia z Nowogrodzkiej? ;)))

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale