4 obserwujących
38 notek
9365 odsłon
  260   3

Matka Kurka - "Wymordowali blisko 100 000 Polaków i nadal mordują, bo są tchórzami"Matka Kurka 23 marca 2021 https://www.kontrowersje.net/wymordowali-blisko-100-000-polakow-i-nadal-morduja-bo-sa-tchorzami/

"Dziś mamy historyczny dzień, po roku prześladowania i poniżania Polaków, po roku zamykania lasów, siłowni z niskimi sufitami, kin, teatrów, kościołów, szkół, uczelni, szpitali, przychodni i całych branż, dogoniliśmy Szwecję w zgonach liczonych na liczbę mieszkańców. Również od roku słyszeliśmy, że cały ten idiotyczny zamordyzm służy właśnie temu, aby do Szwecji nie dołączyć. W tej chwili mamy też najwyższy wskaźnik umieralności w Europie, bez podziału na „pandemię” i „zwykłe zgony”. Rząd „obozu patriotycznego” zaciągnął najmniej 250 miliardów kredytu, na „tarcze”, które finansują nicnierobienie i nie jest to zarzut skierowany do przedsiębiorców, bo oni chcą pracować, ale do rządzących propagandystów. Taki obraz i stan Polski widzimy zaledwie po jednym roku „rządów” PiS i koalicjantów.

Pewnie jestem naiwny, w zasadzie stary i głupi, ale gdyby mnie ktoś w styczniu 2020 roku zapytał, czy PiS jest zdolne do planowanego mordowania Polaków, uznałbym go za największego paranoika. Rzeczywistość przerosła wszelkie proroctwa i mordowanie stało się faktem, natomiast planowanie to nie figura retoryczna, tylko faktycznie podjęte działania. Do znudzenia można powtarzać, że w marcu 2020 roku politycznie i medycznie nie można było sobie pozwolić na jakieś rewolucyjne strategie. Zjedliby nas w Europie i na świecie, jedynie takie kraje, jak Białoruś mogły robić, co chcą i dobrze na tym wyszły. Innym przykładem jest nieustannie przywoływana Szwecja. Prócz Bergamo najczęściej straszono Polaków Szwecją i jakoś to wszystko ucichło, ponieważ najbardziej podstawowe fakty przestały pasować do najbardziej topornej propagandy. Za marzec można dać rozgrzeszenie, ale tego ludobójstwa, które się zaczęło jesienią wybaczyć PiS i akolitom nie wolno. Przeciętnie rozgarnięci politycy mając do dyspozycji coś, co u nich się nazywa metadanymi, postąpiliby lepiej, z tego prostego powodu, że gorszej opcji niż wybrała „Zjednoczona Prawica”, przyjąć się nie dało.

Jesienią wszyscy wiedzieli, że lockdown i restrykcje sanitarne w żadnym kraju nie przyniosły efektu, co więcej kraje z najwyższymi rygorami, mają najwyższe wskaźniki śmiertelności i zapalności. Dlaczego Polska poszła scenariuszem z Bergamo? Odpowiedź jest złożona, ale można ją zredukować do kilku parametrów odpowiadających cechom charakterystycznym tej władzy. PiS to papierowe tygrysy, które otwierają paszcze wyłącznie na krajowej arenie i szybko zamykają, gdy tylko GW i TVN rykną głośniej. Co z Polską robi UE i TSUE widzą wszyscy, łącznie z koalicjantem PiS „Solidarną Polską”. O Izraelu i USA szkoda wspominać, przy tych „sojusznikach” po prostu się leży plackiem i wykonuje rozkazy, obojętnie czego dotyczą, zniesienia polskiego prawa chroniącego pamięć historyczną, czy dostarczenia „szczepionek” do amerykańskich koszarów.

Krótko mówiąc to są tchórze i nie potrafili przyjąć ani rzeczywistego, ani pozorowanego modelu postępowania, który ochroniłby Polskę od tragedii. Poszli tą drogą, jaką wyznaczyli światowi gracze pod własne interesy i przeciw interesom takich krajów, jak Polska. Ze strachu, z małości, z głupoty i cynizmu, to zrobili. Gdy podpisali się po ludobójczą „strategią”, klamka zapadła i będą do końca się tego trzymać, w przeciwnym razie musieliby się przyznać do zbrodni i ponieść za to odpowiedzialność. Licząc “nadmiarowe” zgony z 2021 roku i pierwszego kwartału 2021, ujrzymy przerażając liczbę ponad 100 000 i to na pewno nie koniec.

Nie chcę wchodzić w inne aspekty, jak na przykład brudne biznesy, a tu prawdziwe krocie zarobili „dzielni lekarze i pielęgniarki”, których PiS jest zakładnikiem i z tej matni nie ma szans wyjść. Opis tej patologii wymaga oddzielnej pracy, co najmniej magisterskiej, ale wystarczy powtórzyć, że rządzą nami ludzie marni i tchórzliwi, z gębami wypchanymi bogoojczyźnianą poezją i troską o naród, cała reszta to konsekwencje tego dramatu. „Pandemia” bezlitośnie zweryfikowała ostatnią partię, z którą jeszcze można było wiązać jakąś nadzieję. Ocena ta dotyczy również, jeśli nie przede wszystkim Jarosława Kaczyńskiego, w czasie próby po prostu odwrócił na pięcie i zajął swoimi pasjami, czyli przestawianiem pionków i figur na koalicyjnej szachownicy. Czuję fizyczny ból, gdy wystukuję każde słowo na klawiaturze, w końcu chodzi też o moje życie, kawał mojego życia poświęconego na to, aby tacy tchórze i taki „najgorszy sort” mógł dojść do władzy i narobić bałaganu największego od 1989 roku. Przegoniliśmy Szwecję, jak za komuny Albanię, ale to też propaganda, bo Szwecja ma jeden z najniższych wskaźników umieralności łącznej, bez podziału na modne i niemodne zgony. Polska i Polacy przetrwają, jak zawsze, a tej władzy życzę szybkiego politycznego zgonu, zasłużyli na to w pełnej rozciągłości."

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale