w krainie erka
"wszędobylski propagator strachu, czyli (e)rka 1 a właściwie karawan diabła"
57 obserwujących
2274 notki
2172k odsłony
  755   0

Dobre wieści dla prawicy. CBOS: młodzież sie identyfikuje..


image

fotka od admina s24 pokazująca, jak to "Młodzież przekonuje się do poglądów lewicowych "


https://www.salon24.pl/newsroom/1111624,zle-wiesci-dla-prawicy-cbos-mlodziez-coraz-bardziej-identyfikuje-sie-z-lewica" złe wieści dla prawicy..  "


doprawdy?!


doprawdy to idzie młodość, julkowa młodość,
która spełni marzenia Niezawisłego i Soroki?uzupełnienie njusromowej notki.1. W przekroju całego społeczeństwa dominują poglądy prawicowe

.. Z badania wynika też, że na poziomie całego społeczeństwa wciąż dominują przekonania prawicowe – w 2020 roku zadeklarowało je 37 proc. Polaków, co stanowi najwyższy wynik w ostatnich trzech dekadach. "Warto jednak zauważyć, że w stosunku do roku poprzedniego odnotowaliśmy nieco wyższy przyrost poglądów lewicowych (z 17 proc. do 20 proc.) niż prawicowych (z 36 proc. do 37 proc.). Maleją za to odsetki osób o poglądach centrowych, a także tych, które nie chcą lub nie potrafią określić swoich przekonań w tych kategoriach" - zauważyli badacze.


2. demografia: społeczeństwo polskie (niestety) sie starzeje: mimo naturalnego ubywania nadal szybciej przybywa dojrzałych niż młodych - czyli całościowo społeczeństwo mądrzeje.


3. czas: młodzież też się starzeje i z wiekiem mądrzeje, dostrzega bonusy systemu opracowanego przez PiS  (+ pokażcie mi młodzież, która gdy zacznie zarabiać poprze lewackie pomysły na ostro progresywne podatki,  najlepiej do 75-95% :)))


4. pozory: nie jest prawdą, że młodzież jest totalnie ogłupiona, na co tak bardzo liczą lewacy. Owszem 30% dało się zmanipulować i skłania się ku lewicy, ale prawie tyle samo (28%) wręcz przeciwnie. Tak naprawdę jeden trend jest istotny: takze w tej kategorii wiekowej ubywa olewaczy i niezdecydowanych.


5. sfera estetyki: wulgarna Lempart b.skutecznie pracuje nad zniechęceniem młodych do lewactwa, skutecznie niszczy sympatie naiwnych młodych dla lewactwa (wcześniej wytworzoną głównie na bazie pozornej troski o klimat, miłość do LGBTQWERY słabo się przyjęła). Młodzież (nie licząc żulerni) nie identyfikuje się z czarnomaciczną, antyklerykalną barbarią.
i starczy, choć jeszcze by się znalazło :)


-

Lubię to! Skomentuj66 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo