w krainie erka
"wszędobylski propagator strachu, czyli (e)rka 1 a właściwie karawan diabła"
67 obserwujących
2697 notek
2481k odsłon
  2690   11

O tym, jak to Konfie raptem szur obrzydł


W związku z prowokacjami narodowego Andrzejka Hadacza, czyli Wojciecha O. Nie zamierzam kruszyć kopii o to, które z czterech służb władających Polską trzymają pilota tego patostreamera.


Wawel nie zamierza, bo to delikatnie mówiąc jest niezręczna dla konfy sytuacja. Nagle okazało się ze szury robią więcej szkody niż pożytku, mimo ze dostarczają konfie paliwka..  I tak to konfiany wodzirej z dnia na dzień stał się brzydkim patostreamerem. tadam! :))


Ja tez nie wiem, kto trzyma tego pilota. Ale wiem, że szury miały swoje „patostudio” w domu Korwina, że Braun ich broni (nie tylko w necie. reżimowy sąd odrzucił jego poselskie poręczenie za tych szurów), ze najlepiej rozpoznawalny szur jest tubą propagandową stop-nop Sochy (niedoszłej posłanki z listy Konfy, rekomendowanej przez Brauna). Btw: z netu znikla kilkugodzinna relacja z radosnego antyszczepionkowego iventu nad Wartą, gdzie brylował turbowolnościowy konfokwiat: Socha, Komarenko i oczywiście szur. Szurową reklamę antyszczepowego marszu „na Poznań” też wcięło (musi reżimowe służby je zniknęły, no nie inaczej..).


Konfa buduje (rzecz jasna „intymnie”) swój elektorat  na trzech filarach: turboliberalizmie, antyszczepach i antyantysemityzmie. Szur dzielnie wspierał Konfę w tych dwóch ostatnich obszarach. I był dobrym konfianym szurem, przyciągającym do konfy innych szurów, aż przegrzał – no i od wczoraj jest patostreamerem, którego Wawel próbuje przykleić do wiadomych służb. Niech próbuje. Nie zmieni to faktu że szur jest prymitywnym wulgarnym harcownikiem Korwina i Brauna. A o to, komu oni służą już nie będę kruszył kopii. Zresztą to widać, słychać i czuć.


Dodam jedynie, że ci turbowolnościowcy na pewno szkodzą narodowcom (a sam pomysł koalicji turboliberalowie-narodowcy jest absurdalny). Czy narodowcy mogliby uniezależnić się od patokonfy? Chyba tak. Ale to już decyzja Bosaka i Winnickiego, czy chcą pozostawać w tym patologicznym związku i dalej wraz z turbopajacami się kompromitować. Wydaje się, ze „zdrajca” Bąkiewicz wyraźnie pokazuje, ze nie ma takiej konieczności. Btw: normalni narodowcy już dawno odcięli się od szurów. To ich przeciwnicy próbują ich do nich dosztukować, a przy okazji takze do PiSu, tworzac fałszywy łańcuszek skojarzeń: PiS-narodowcy (Bąkiewicz)-szury, w miejsce tego rzeczywistego: Korwin-Braun-szury.


Tak więc zacny Wawelu, masz absolutnie rację: „akcje takie jak owego W.O. są właśnie po to, by 1. skompromitować ruchy narodowe 2. skojarzyć tematykę żydowską z osobami takiego autoramentu jak W.O.”. I korwinowo-braunowa konfa znakomicie sobie na tym polu radzi. I wbrew temu, co wypadało Ci napisać, nie odcina się od swoich hadaczykowych harcowników. Ktos musi budowac te potegę konfy. A wiedząc jaki Konfa ma program (program Konfy) wiadomo, ze będzie bazować na zaczadzonych i szurach.

Twój rządowy bloger realizujący cele służbPS  https://www.salon24.pl/u/rk1/1181242,krotka-notka-o-plomiennym-biciu-piany
-

Lubię to! Skomentuj72 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka