w krainie erka
"wszędobylski propagator strachu, czyli (e)rka 1 a właściwie karawan diabła"
64 obserwujących
2537 notek
2360k odsłon
  794   9

komunikat WOT o dywersji Gazety WyborczejWŁĄCZAMY KRYTYCZNE MYŚLENIE – NIE DLA MANIPULACJI UMYSŁAMI

W sytuacji zagrożenia granic państwa, każde działanie podjęte w celu osłabienia zaufania społeczeństwa do armii i służb mundurowych, jest działaniem na rzecz agresora.

❗ W wojnie hybrydowej, jednym z elementów jest manipulacja myśleniem społecznym, a Internet jest narzędziem narzucania społeczeństwu negatywnych schematów myślowych. W przestrzeni medialnej pojawiają się kolejne linie narracji niszczące odporność społeczną, teraz wykorzystując gorące serca Polaków, buduje się fałszywe tezy o brakach w wyżywieniu polskiej armii.

Nasi rodacy, od zawsze w trudnych sytuacjach wykazywali ogrom empatii i nieśli wsparcie żołnierzom. Polskie społeczeństwo stojące murem za polską armią, to siła jakiej nie przezwycięży żaden przeciwnik. Pierogi od kół gospodyń wiejskich czy skrzynki jabłek od polskich sadowników, nie świadczą o głodzie w Wojsku Polskim.

❗ Trzeba wykazać bardzo dużo złej woli, żeby wykorzystać gorące serca Polaków wspierające polskiego żołnierza, i zrobić z tego oręż walki z polską armią.

Włączamy bardzo krytyczne myślenie - Polska armia jest i będzie dobrze zaopatrzona.


i stosowna infografika


image


https://twitter.com/terytorialsi/status/1462000053267144708


https://www.facebook.com/Terytorialsi/posts/203761061927072


-Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo