Leopard 2PL
Leopard 2PL
RobertzJamajki RobertzJamajki
4332
BLOG

Dosyc, stop, znowu decyzja Morawieckiego bez konsultacji z Polakami!

RobertzJamajki RobertzJamajki Polityka Obserwuj notkę 31
Półoficjalny "wicepremier Ukrainy" Mateusz Morawiecki wg."Wall Street Journal": o planach polskiego rządu: "Chcę przekazać za darmo Ukrainie czołgi Leopard 2PL"

Rosjanie przełamują front pod Bachmutem!

Dosyć tego, stop! Morawiecki kompletnie się już pogrąża tym pomysłem „obdarowania Leopardami”, a w poniedziałek ma błagać Sejm o zgodę na karczemny układ z UE, w zamian za kasę, bo ni ma Pane (ukr.), ni ma!

Kupujemy aby przekazywać? 1000 zł pomocy od każdego Polaka przez rok- taki jest koszt oficjalnie podany dotychczas-40 mld zł (czyli Polacy mający dochody poniżej 700 zł -skrajne ubóstwo i ci w ubóstwie -około 2 mln też to dali?) My pomagamy a Ukraińcy dalej czczą banderyzm z jego zbrodniami na Polakach, tłumacząc to jak tylko się da. Coś tu bardzo nie współgra w tej" szczerości przyjaźni" Pomoc tak, ale niekoniecznie jako przekazania i darowizny. Skończy się wojna należy się za to rozliczyć, to sprawiedliwy układ. Anglicy potrącili z polskiego złota..


kontynuacja notki 481 słów więcej

Pierwsza Nagroda w konkursie na najlepsze opowiadanie o Powstaniu Warszawskim organizowane przez salon24.pl za 2015 rok Zapraszam na mój blog: https://robertzjamajkisite.wordpress.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka