RobertzJamajki RobertzJamajki
79
BLOG

Świątek&Haddad Maja

RobertzJamajki RobertzJamajki Tenis Obserwuj temat Obserwuj notkę 5
Czułem, ze ten mecz będzie taki sam, jak poprzedni półfinał: zacięty i piękny. Tamten był najpiękniejszym meczem Roland Garros w tym roku.

„Świątek jak zwykle” – pisze „L’Equipe”, „Oczywiście, że Świątek” – to tytuł relacji na stronie francuskiego Eurosportu. „Iga Świątek utrzymała swoją pozycję liderki” – podkreśla „Le Figaro”. Francuzi co prawda więcej uwagi poświęcają sensacyjnemu awansowi Karoliny Muchovej, ale doceniają trzeci finał Rolanda Garrosa polskiej tenisistki., a było tak, łatwo i nie:

Zaraz zaczynają i co dziwne, widzów jest jakby mniej.

1-0 niesamowite! Start Beatriz Maja niesamowity do zera..

Dwa wygrane gemy Igi i 2-1 i cóż; bezpośrednio po emocjach poprzedniego półfinału, to ten wydaje się być treningiem, a’propos treningu, to na treningu Igi (dzisiejszym) był leworęczny tenisista ponieważ Haddad Maja jest leworęczna..

3-2 po początkowych przełamaniach i odłamaniach, teraz sytuacja przypomina tę z poprzedniego półfinału, każda pilnuje swego serwisu i czeka na tiebreaka? Kibiców po równo i naszych…


reszta tekstu 289 słów więcejPierwsza Nagroda w konkursie na najlepsze opowiadanie o Powstaniu Warszawskim organizowane przez salon24.pl za 2014 rok Zapraszam na mój blog: https://robertzjamajkisite.wordpress.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport