RobertzJamajki RobertzJamajki
243
BLOG

Koniec świata, czyli pic na wodę fotomontaż

RobertzJamajki RobertzJamajki Polityka Obserwuj notkę 3
Nie ma co wrzeszczeć o zdradzie, skoro w następną władzę wrobiło się władzę obecną, doskonale zdając sobie sprawę z konsekwencji.. prawda, czy fałsz?

Fałsz, i to nie dlatego, ze nikt nikogo nie wrobił, ale dlatego, ze władza przeszła z rąk jednych nieudaczników, do innych.
Najbardziej zdezorientowani, czyli wyborcy, postanowili, ze na następne wybory po prostu nie pójdą i to widać w najbardziej sprzedajnych sondażach, ze stanowią oni drugą silę, zaraz po oszołomionej władzą KO..
dystansując, ostatnich na tronie kłamczuchów, czyli PiS.
A gdyby tak stworzyć z nich bezpartyjny ruch, na wzór pierwszej „Solidarności” i nakopać do doopy tym u koryta i tym, co od niego odpadli?
Daremne słowa, próżny trud, bo chłopi już blokują drogi, choć na traktorach strajkują, mają nie tylko kury w garnkach, ale i całą resztę w tyle, bo to oni teraz mogą „namajdanić”.
Na salonie łzy czyste i wycie jednych na drugich.. oskarżenia o zdradę, wymyślanie najbardziej głupich przezwisk i powodów, dla których jedni chodzą w niesłusznej chwale, a inni nie wstydzą się swej zdrady.

Ojkofobia obopólna, a Polska i to wytrzyma. Tak jak wytrzyma atak ze Wschodu, choć nie wiadomo przez kogo wykonany, bo nawet najwięksi pesymiści i ukrofile nie wierzą w silę armii Zełenskiego, a Putin się zbroi.
Ukrowie mogą zawrzeć teoretycznie rozejm z Moskalami i uderzyć przy pomocy naszej broni (tej, co od nas dostali) na bezbronną zdemilitaryzowaną Polskę, kończąc konflikt zbożowy na swoją korzyść.
Teoretycznie jest to możliwe, choć Hetman Skrzypczak powie inaczej.

Popatrzcie na te nowe gwiazdy medialne: Wolski, Skrzypczak, i inni..
gdzie byli w czasach pokoju? Skrzypczak jeździł z pogadankami dla gimbazy, a Wolski sklejał modele czołgów z plastiku, a dzisiaj eksperci od siedmiu boleści. A to co opowiadają, to duby smalone okraszone przez ukraińską propagandę.
Tak zwana Unia Europejska (hue hue) bez rosyjskich surowców może skoczyć nawet Łukaszence na warsztat, a jej sankcje nałożone przez ostatniego ze śpiących z Bostonu, czyli Sleepy Joe Bidena..

Sankcje przeciw Rosji najbardziej widać w tenisie ziemnym, gdzie czołówki z WTA, czy ATP, to albo Rosjanki – Rosjanki, albo Rosjanie przemalowani we wszystkie flagi świata, jednym słowem kpina w żywe oczy, ale kasa Misiu, kasa..

I tak zaczął się trzeci rok wojny, III wojny światowej. Śmiech na sali, ani jednej bomby porządnej, ani jednej bombeczki. Nie tak futuryści i fantaści oraz chore lewaki przewidywały koniec świata, który idzie sobie obok nas spacerkiem. Nawet zapowiedzi śmiertelnych plag okazały się li tylko wstrętną kombinacją WHO & farmaceuci..
Nie tak miało być; gdzie czterej Jeźdźcy Apokalipsy? To przecież nasi kochani multimiliarderzy, tacy jak Soros, czy Gates, ze o Musku nie wspomnę. Ostatnio dołączył do nich teoretyczny Prezydent Trump, jak się okazuje pies na smyczy Władymira Władymirowicza Putina, który wygra dzięki cyber armii moskali jesienne wybory i to zainicjuje chyba przyspieszenie końca świata..

niech się stanie

RobertzJamajki


WordsbaseRobertzJamajki

Pierwsza Nagroda w konkursie na najlepsze opowiadanie o Powstaniu Warszawskim organizowane przez salon24.pl za 2014 rok Zapraszam na mój blog: https://robertzjamajkisite.wordpress.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka