RobertzJamajki RobertzJamajki
517
BLOG

Ludu! Ludu pisi, cużem ci uczynił?

RobertzJamajki RobertzJamajki Polityka Obserwuj notkę 55
Prawo i Sprawiedliwość (hue hue) dla Harrego Pottera, bez wyrazów uszanowania

Niektórzy, bezmyślnie nienawidzą wszelkie inności nazywając je zboczeniami.

Co najlepsze są akolitami Odmieńca bez rodziny, który pokochał tylko siebie i własnego kota, bez wzajemności (jak to kot) i nienawidzi dokładnie wszystkich i wszelkie przejawy życia.

Nazywają siebie prawdziwymi Polakami, choć ich sztuczny horyzont kończy się zaraz za sceną, nie dając możliwości jakiegokolwiek porównania z czymś innym, a zwłaszcza z pierwowzorem wzorowego Polaka.

Udają Wiedzących, dlatego negują każdą wiedzę, która nie pochodzi z klasztoru lub nie ma stempla z Nowogrodzkiej, tym samym wypłaszczają cały swój świat.

Pragną materialnych dóbr, ale nie za cenę wyrzeczeń, tylko w ramach programu Koryto+ (wszystko dla PiS, tera MY, itd.).

Podziwiać możemy obecnie cyrk zwany „kampania PiS przed wyborami do Euro Parlamentu”. Cała operacja zaczęła się już podczas wyborów samorządowych, które PiS wygrał, ale znowu nie tak wyraźnie, jak to kiedyś bywało.

Cyrk zaczął się od układania listy kandydatów na europosłów. Wodzunio zadecydował, ze tym razem trzeba postawić na młodość, yhm, przepraszam, na nowych, co dla postronnych może się wydawać, ze ta lista to raczej lista płac, bo jak wiadomo Unia płaci tak, ze nawet premier Becia za mijającej kadencji Europarlamentu mogła się ubrać, jak kobieta, a nie jak dojarka.

Tak, właśnie tak wygląda Program PiS na Euro Wybory, to następne Koryto+, po spółkach państwa, gdzie po przegranych wyborach do Sejmu trzeba zwijać manele i palić dokumenty, jak Obajtek w Orlenie. A’propos byłego nadprezesa Orlenu, to on tez chce pojechać do Brukseli, jako europoseł, a co!..

Czemu to takie dziwne, ta lista? Nazywają ją niektórzy z przekąsem: „Lista skazanych”, albo „Lista azylantów”.. bo większość z kandydatów na europosłów z ramienia PiS, to albo już skazani jak Kamiński, czy Wąsik, albo tacy, co ogień już im się pali pod tyłkiem, jak Daniel Obajtek, czy bloger salon24 Czarniecki. Nawet była premier Becia, ponownie ubiegająca się o euro poselski mandat jest umoczona w krzywoprzysięstwo we własnej sprawie słynnego wypadku z 600tką w tle.

I nikt nie protestuje, ze nasz kraj ma reprezentować między innymi prawicowy Gang Olsena, mało tego – betonowe łby z Nowogrodzkiej porykują, ze to ta „eskadra” wydrze Europę z rąk lewackich fanatyków Zielonego Ładu. Hahaha!

Także: głosuj biedny ludu pisi..

RobertzJamajki


WorkdbaseRobertzJamajki

Pierwsza Nagroda w konkursie na najlepsze opowiadanie o Powstaniu Warszawskim organizowane przez salon24.pl za 2014 rok Zapraszam na mój blog: https://robertzjamajkisite.wordpress.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka