rob london rob london
421
BLOG

Obama and Osama - just a few words

rob london rob london Polityka Obserwuj notkę 3

Cała operacja dotycząca śmierci Osamy bin Ladena powinna być zaprezentowana w taki sposób aby nie zagrażała amerykańskiej tajemnicy wojskowej włacznie ze zdjęciami martwego terrorysty. Nie był on zdekapitowany (beheaded), niektórzy w Londynie twierdzą że niestety, ale zastrzelony.

Some say that Obama ordered a warning shot in bin Laden's head. Sorry ... English jokes

Gdyby Osama bin Laden przeżył i miał proces, niekoniecznie prokuratura USA ptrafiłaby udowodnić sprawstwo kierownicze zamachów w Nowym Jorku, Madrycie, Londynie czy na wyspie Bali, a przywództwo duchowe to jednak coś bardziej iluzorycznego i jest trudniejsze do zdefiniowania jako narzędzie uśmiercania ludzi.

Ciagle istniałaby groźba porywania zakładników na rzecz ich wymiany za bin Ladena.  Tak więc chyba prezydent Obama był skazany na taki a nie inny rozkaz: Shoot to kill.

Obama: Sorry for my birth certificate I was busy chasing bin Laden.

rob london
O mnie rob london

"Jam nie z soli ani z roli, jeno z tego co mnie boli..." - Stefan Czarniecki ,,Najgorętsze miejsce w piekle jest dla tych, którzy w chwilach dziejowej próby zachowują neutralność'' - JFK The mountains look on Marathon And Marathon looks on the sea; And musing there an hour alone, I dream’d, that Greece might still be free, For standing on the Persian’s grave, I could not deem myself a slave. Byron

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (3)

Inne tematy w dziale Polityka