Dariusz Salamon
Jeśli nie należysz do Chrystusa to gdzie należysz? Nigdzie ? Bynajmniej....
17 obserwujących
358 notek
793k odsłony
  174   0

"Jezus wspomniał o Prawdziwych czcicielach a więc muszą być i Fałszywi - WAŻNE !"

Jezus jedynym pośrednikiem do Boga.
Jezus jedynym pośrednikiem do Boga.

Jezus w rozmowie z Samarytanką przy studni powiedział:

"Wierz mi niewiasto, ze nadchodzi godzina i teraz jest, kiedy prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Bogu w duchu i w prawdzie..."  - Ewangelia Jana 4 rozdział.

Ważne słowa bo tym samym Jezus wyraźnie mówi o tym, że będą fałszywi czciciele bo skoro są prawdziwi to i muszą być fałszywi i nie ma tu On n na myśli tylko fałszywych - zwodniczych czy też "tylko" pozostających w ciemności przeróżnych przewodników religijnych, ale i  ich wiernych, tutaj dołożę kolejne słowa Jezusa o:  Ślepych przewodnikach i ślepcach za nimi podążającymi.

Jak widać prawdziwi naśladowcy nie mieli oddawać czci Bogu poprzez jakieś figurki, obrazy, paciorki "klepane w kółko" modlitwy, zwłaszcza do stworzeń, itp rzeczy, ale poprzez poprawną/!/ modlitwę I Prawdę, życiu z godnym z Prawdą.

A TY sprawdziłeś już do której grupy się zaliczasz? - To zadecyduje czy będziesz żył w odtworzonym Raju na ziemi czy też odejdziesz w wieczną śmierć.

Wybór / jeszcze / należy do ciebie..

Bóg warunkowo, przez pewien czas, będzie przyjmował twoją modlitwę o ile będziesz ją zanosił za pośrednictwem Jezusa Pomazańca - jedynego pośrednika między Bogiem a ludźmi - będziesz  zdążał we właściwym kierunku czyli do oddania Mu się co musisz poświadczyć WAŻNYM Chrztem, do tego czasu jesteś niejako martwym w Jego oczach, chrzest jest właśnie taką granicą po przekroczeniu  której będziesz Dzieckiem Boga a nie martwym człowiekiem z zagrody diabła.

Wówczas słowa mówiące o tym kto jest Dzieckiem Boga spełnią się na tobie, dzisiaj przeróżni religianci twierdzą, że wszyscy ludzie są Dziećmi Boga - jaka jest prawda sam możesz sprawdzić w swojej Biblii w Ewangelii Jana 1:11-13 !

Zostań Prawdziwym Czcicielem Jedynego Prawdziwego Boga, tego samego Boga, którego miał i nadal ma Jezus Chrystus - Jahwe.

Po co masz umierać?

jaki chrzest jest ważny? Tu masz odpowiedź: https://www.salon24.pl/u/salamon/851196,doslownie-setki-milionow-ludzi-mniema-ze-posiada-wazny-chrzest-i-cisza-p-tym-w-mediach


Zobacz galerię zdjęć:

- a gdzie TY jesteś?
- a gdzie TY jesteś?
Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale