Kazik i Kult odwołują koncerty. Niepokojące zdjęcie

Kazik i Kult odwołują koncerty. Niepokojące zdjęcie. Fot. Wikimedia/Piotr Bieniecki fototeo.pl/facebook.com/kultoficjalnie
Kazik i Kult odwołują koncerty. Niepokojące zdjęcie. Fot. Wikimedia/Piotr Bieniecki fototeo.pl/facebook.com/kultoficjalnie
Kult odwołuje dwa najbliższe koncerty, które miały odbyć się w Łodzi i Toruniu. Na facebookowym profilu zespołu pojawiła się informacja, że powodem takiej decyzji jest „nagła niedyspozycja wokalna”, na jaką cierpi lider grupy, Kazik Staszewski. W środę muzyk zamieścił niepokojące zdjęcie.

Kult poinformował o odwołaniu koncertów we wtorek wieczorem. Na facebookowej stronie zespołu  czerwca pojawiała się informacja, że jest on zmuszony odwołać dwa koncerty.

Kult i Kazik odwołują koncerty. „Nagła niedyspozycja”

„Drodzy... bardzo nie lubimy przekazywać takich informacji... jednak niestety, z powodu nagłej niedyspozycji wokalnej Kazika, jesteśmy zmuszeni przełożyć jutrzejszy (16 czerwca) koncert Kult Akustik w łódzkim Klubie Wytwórnia, a także zaplanowany na dzień później koncert w CKK Jordanki w Toruniu” - czytamy.

Polecamy:

Koncerty Kultu będą odwołane, ponieważ lider zespołu Kazik Staszewski ma problemy zdrowotne. Bliższe szczegóły nie były znane.

„Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, jednak w tej sytuacji zdrowie Kazika jest dla nas najważniejsze. Wkrótce poinformujemy o nowych terminach tych wydarzeń. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowają swoją ważność dla nowych dat” - czytamy na Facebooku.

Kazik i Kult odwołują koncerty. Niepokojące zdjęcie

W środę, kilkanaście godzin później, na profilu zespołu pojawiło się też niepokojące zdjęcie Kazika Staszewskiego. Wokalista ma na twarzy maskę inhalacyjną. Pod zdjęciem czytamy: „walka trwa”. Internauci szybko zaczęli pytać w komentarzach, czy Kazik choruje na koronawirusa. Póki co informacja ta nie została potwierdzona.

Kazik i Kult jeszcze w czerwcu sprzeciwili się „apartheidowi”, jakim ich zdaniem miało być dzielenie widzów na koncertach na zaszczepionych i niezaszczepionych. Muzycy zadeklarowali, że nie zagrają na imprezie, gdzie będzie obowiązywać taka selekcja. Zgodnie z wytycznymi rządu, osoby w pełni zaszczepione nie wliczają się do limitu osób na imprezach.

MD

Czytaj dalej:

Kult i szczepienia. Zespół Kazika podjął decyzję w sprawie koncertów

Rafał Woś: Dlaczego nie ma czegoś takiego jak „twoje pieniądze”

Wyjazdowe spotkanie PiS. „Musimy być czystsi niż żona Cezara”

MON o pochówku Ciastonia na Powązkach: Tu decydują władze Warszawy

Lidia Staroń została powołana przez Sejm na RPO

Lubię to! Skomentuj24 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura