Piotr Adamczyk na premierze produkcji Marvela. Aktor brylował na czerwonym dywanie

Variety / Twitter
Variety / Twitter
Piotr Adamczyk pojawił się na uroczystej premierze serialu "Hawkeye" produkcji Marvela, gdzie odgrywa jedną z ról. W Los Angeles aktorowi towarzyszyła małżonka. W internecie pojawiły się już zdjęcia i nagrania z wydarzenia, a rozmowę z Piotrem Adamczykiem udostępnił na Twitterze branżowy portal "Variety".

Piotr Adamczyk w produkcji Marvela

Piotr Adamczyk znajduje się w obsadzie najnowszego serialu Marvela pt. "Hawkeye". Podczas uroczystości krótką rozmowę z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów przeprowadziła dziennikarka portalu Variety. 

Piotr Adamczyk został spytany o swojego ulubionego superbohatera z uniwersum Marvela. Polak ujawnił, że najbardziej chciałby mieć okazję do spotkania z Ant-Manem, którego grał Paul Rudd. Co ciekawe, Piotr Adamczyk udzielał temu bohaterowi głosu w polskim dubbingu do filmu Marvela.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie z rozmowy, które udostępnił na Twitterze portal Variety.

Zdjęcie z premiery w Los Angeles udostępniła też żona aktora, Karolina Szymczak.


Piotr Adamczyk w świecie Marvela. Premiera "Hawkeye" już niedługo

Dołączenie Piotra Adamczyka do obsady "Hawkeye" dla wielu osób mogło być zaskoczeniem. O tym, jak aktor dostał się do produkcji Marvela, mówił w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

- Wysłałem swoje nagranie na casting, na który trudno było się dostać, ale jakoś się udało. Bardzo prosiłbym widzów, wiedząc, jaką euforię wywołał mój skromny udział w trailerze, żeby nie zrobili tego błędu, jaki ja zrobiłem, czyli nie mieli zbyt dużych oczekiwań co do mojej postaci – opowiadał Piotr Adamczyk.

Dla fanów uniwersum Marvela tytułowy "Hawkeye" grany przez Jeremy'ego Rennera nie jest postacią anonimową. W polskim tłumaczeniu to Sokole Oko - bohater pojawiał się w filmach z cyklu "Avengers", jednak do tej pory nie miał swojej własnej produkcji. Tym razem będzie głównym bohaterem, ale - co ciekawe - przede wszystkim po to, by wprowadzić do świata Marvela nową Hawkeye i przekazać jej pałeczkę. Dlaczego? Kto oglądał "Avengers", ten wie, że Sokole Oko bardzo ceni sobie życie rodzinne i teraz chce poświęcić się jej całkowicie, a przy tym przekaże swój łuk komuś, kto się do tej pracy po prostu dobrze nadaje.

Pierwszy odcinek serialu "Hawkeye" będzie można zobaczyć już 24 listopada 2021 r. Tymczasem łapcie trailer.


SW


Czytaj: 

KE przekazała 700 tys. euro na pomoc migrantom. Kamiński chwali, Szydło krytykuje

Dziennikarka CNN starła się z wiceszefem MSZ. Jego odpowiedź ją zamurowała

Zaskakująca propozycja Łukaszenki. Jego rzeczniczka ujawniła, co nakazał UE


Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura