168 obserwujących
2162 notki
5087k odsłon
4406 odsłon

Dzięki Ci Boże! Bo myślałem, że o naszym losie prok. Piotrowicz będzie decydował

Wykop Skomentuj81

Portal internetowy Salon24 news – vide : https://www.salon24.pl/newsroom/1014453,sad-najwyzszy-sedziowie-wybrani-przez-krs-nie-moga-orzekac-chaos-prawny informuje:

"Sąd Najwyższy: Sędziowie wybrani przez KRS nie mogą orzekać. Chaos prawny. Trzy izby Sądu Najwyższego wydały wspólną uchwałę o legalności działania nowych sędziów, wskazanych przez KRS po reformie sądownictwa. Małgorzata Gersdorf i inni sędziowie SN uznali, że grono nowych sędziów nie ma prawa do orzekania..."

Mój komentarz:

Nie ma co się rozpisywać, bo wszystko w tytule notki się zawiera.

Może jeszcze tylko dodam stosowny materiał audio-wizualny z Sejmu Najjaśniejszej Rzeczpospolitej zwieńczający syntetycznie to, co w tytule notki napisałem – vide: https://www.youtube.com/watch?v=54WWPH6CWOs 

Czarne chmury się nad Polską zbierają, PiS idzie na zderzenie czołowe z Sądem Najwyższym i Brukselą, wcześniej, czy później ludzie wyjdą na ulicę, więc tylko patrzeć, jak krew się poleje!

Coś złego wisi w powietrzu. Bo, jak dziś pamiętam, że podobnie było przed tym, jak ZOMO zaczęło na Wujku do górników strzelać. Władza złe demony obudziła!

Czuję się, jak ten stary Niemiec z kultowego filmu "Kabaret" - patrz zdjęcie pod notką ( https://www.youtube.com/watch?v=FN7r0Rr1Qyc ).

Mówicie Państwo, że przesadzam? Być może. Ale urodziłem się w czasie, kiedy Adolf Hitler jeszcze miał nadzieję, że wojny nie przegra, - więc pamiętajcie, że ostrzegałem!

Krzysztof Pasierbiewicz (emerytowany nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum

Jest godzina 21.05. W TVP Info pokazują konferencję prasową Ministerstwa Sprawiedliwości. Wypowiadają się: minister Ziobro i wiceministrowie: Kaleta, Wójcik i Warchał. Co mówią? Szczerze? Powiem tylko, że komuniści przynajmniej stwarzali pozory, że liczą się z ludźmi. I na tym skończę, bo mi notkę zwiną.


Zobacz galerię zdjęć:

https://www.youtube.com/watch?v=FN7r0Rr1Qyc
https://www.youtube.com/watch?v=FN7r0Rr1Qyc
Wykop Skomentuj81
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo