166 obserwujących
2118 notek
5000k odsłon
777 odsłon

Władimir Putin kontra Andrzej Duda: 1 : 0

Pierwsze liczenie Dudy
Pierwsze liczenie Dudy
Wykop Skomentuj41

Ilustracja filmowa: https://www.youtube.com/watch?v=K61ehNdpUeM

Portal internetowy Salon24 news – vide: https://www.salon24.pl/newsroom/1063649,rosyjscy-prowokatorzy-opowiedzieli-jak-wkrecili-andrzeja-dude-zart-prezydenta-na-twitterze informuje

Aleksiej Stoliarow i Wladimir Kuzniecow - Rosjanie, którzy podszyli się pod Sekretarza Generalnego ONZ w rozmowie z polskim prezydentem, twierdzą, że chcieli pożartować z Andrzejem Dudą po wygranych przez niego wyborach. Zarzekają się też, że nie działają na zlecenie Kremla.

Andrzej Duda jest mocno krytykowany przez dziennikarzy i opozycję - zwracają oni uwagę na to, że Kancelaria Prezydenta nie dochowała standardów, dopuszczając rosyjskich pranksterów do rozmowy telefonicznej z głową państwa. Ponadto wytykają zwycięzcy wyborów słabą znajomość języka angielskiego…

Mój komentarz:

Patrz zdjęcie tytułowe.

I jeszcze złowróżbna piosenka okolicznościowa:

       https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=ScyaTkOR53U&feature=emb_title

                                              (polecam dźwięk na full i głęboką refleksję)

Krzysztof Pasierbiewicz (pamiętający wszystkie polskie władze poczynając od Bolesława Bieruta, emerytowany nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum
Szanowni Państwo! W trosce o intelektualny komfort Gości mojego blogu przyjąłem zasadę, że merytorycznie będę odpowiadał wyłącznie na komentarze godne takiej odpowiedzi. Zaś komentarze hejterskie, prostackie, wulgarne, namolne i niedorzeczne, a także niezwiązane z tematem będę kwitował przemiennie formułkami: "Następny, proszę!  ", albo "To nie jest notka dla Pani / Pana ". Nie chcę broń Boże nikogo urazić, bądź znieważyć, ale szkoda mi czasu i zdrowia na przekomarzanie się oszołomionymi komentatorami, którzy zawsze wiedzą lepiej. Licząc na okazanie zrozumienia pozdrawiam Państwa serdecznie.

Wykop Skomentuj41
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka