Gorące tematy:

168 obserwujących
2153 notki
5077k odsłon
793 odsłony

Rozwydrzenie nowogrodzkich „elit”. Adres: Beata Mazurek

I rym cym cym! I hopsasa! Idziemy przez życie w podskokach!
I rym cym cym! I hopsasa! Idziemy przez życie w podskokach!
Wykop Skomentuj57

Ilustracja muzyczna: https://www.youtube.com/watch?v=7ySPsLrInuI

Portal internetowy Salon24 newsvide: https://www.salon24.pl/newsroom/1067628,janusz-gajos-skrytykowal-kaczynskiego-mazurek-napisala-ze-to-insynuacje-prostaka informuje:

Janusz Gajos skrytykował Kaczyńskiego, Mazurek napisała, że to "insynuacje prostaka". - Mały człowiek jednym ruchem ręki podzielił polskie społeczeństwo na pół. To jest zbrodnia - tak o Jarosławie Kaczyńskim powiedział Janusz Gajos, który był gościem festiwalu Pol'and'Rock Festival 2020, odbywającego się online. W rozmowie z Katarzyną Janowską oprócz kwestii dotyczących filmu i aktorstwa, nawiązano do sytuacji politycznej w Polsce. - Chcę powiedzieć o jednym. Coś takiego, co wykonał mały - przepraszam za wyrażenie - mały człowiek, jednym ruchem ręki podzielił nasz kraj i nas samych na dwie części... To jest zbrodnia, ponieważ znamy takie przykłady, takie pociągnięcia z historii - podkreślił aktor. - W ten sposób powstawały najgorsze sprawy na świecie. Tak powstawało to, co się później nazwało hitleryzmem. Takie dosyć ordynarne wskazywanie jedną ręką: "Jest ci źle? Powiem ci, dlaczego: bo on cię okrada". To jest coś strasznego, ale to działa. Z taką logiką, że włos się jeży na głowie - powiedział Gajos.
Na te słowa zareagowała europosłanka Beata Mazurek. "Wyraźnie widać, że PRL, "Czterej pancerni i pies" odcisnęły trwały ślad na mózgu Gajosa. Bardzo przekonująco zagrał rolę zdegenerowanego prokuratura w filmie "Układ". Pewnie, to tylko przypadek. A tak po ludzku, insynuacje prostaka" - napisała na Twitterze…

Mój komentarz:

Mając na uwadze skalę dorobku poselskiego Beaty Mazurek oraz osiągnięć aktorskich Janusza Gajosa ośmielę się postawić tezę, że pani Mazurek u pana Gajosa, mogłaby, jak czeladnicy u szewca, ewentualnie, - kołki zębami prostować.

I rym cym cym i hopsasa
Idziemy przez życie w podskokach
I rym cym cym i rach ciach ciach
Idziemy, bo żyje się raz!

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego Państwa)

Post Scriptum
Szanowni Państwo! W trosce o intelektualny komfort Gości mojego blogu, od jakiegoś czasu przyjąłem zasadę, że merytorycznie będę odpowiadał wyłącznie na sensowne komentarze. Zaś komentarze hejterskie, prostackie, namolne i niedorzeczne, a także niezwiązane z tematem będę kwitował formułką: "Następny, proszę!", albo je po prostu pominę milczeniem. Natomiast namolnych komentatorów celowo psujących dyskusję komentatorów niewybrednymi atakami na autora blogu będą blokował na jeden dzień. Nie chcę broń Boże nikogo urazić, bądź znieważyć, ale szkoda mi zdrowia na przekomarzanie się oszołomionymi komentatorami, którzy za każdym razem piszą to samo, a co gorsze zawsze wiedzą lepiej. Licząc na okazanie zrozumienia pozdrawiam Państwa serdecznie.

Wykop Skomentuj57
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura