171 obserwujących
2233 notki
5204k odsłony
742 odsłony

Bo to się zwykle tak zaczyna! Rzecz o wynaturzonej nienawiści!

Wykop Skomentuj35

Jednakże za każdym razem jak wracałem od niego do domu męczyło mnie pytanie, jak podobni mu Niemcy mogli pójść za Hitlerem i dokonać tego, czego dokonali. Świat już zna odpowiedź. I raptem skonstatowałem ze zgrozą, że mojemu warszawskiemu koledze jacyś obłąkani doktrynerzy z Platformy Obywatelskiej zdołali wmówić, a on w to uwierzył, że przynależy do tych, którzy są lepsi od innych. A to już nie jest do śmiechu bynajmniej…, koniec opowieści z roku 2008.

Od tamtego czasu minęło 12 lat i rządy w Polsce przejęło Prawo i Sprawiedliwość.

I co?

Szef partii rządzącej krzyczy w Sejmie: „jesteśmy panami w przeciwieństwie do reszty, która jest gorszym sortem ” – vide: https://www.youtube.com/watch?v=9nPUtdKYkEo

Prezydent RP grzmi na wiecach, że „społeczność LGBT to nie są ludzie, tylko ideologia!” – vide: https://www.youtube.com/watch?v=0vqBbdQLysM 

Zaś Metropolita Krakowski w dniu wybuchu Powstania Warszawskiego nazywa sympatyków karty LGBT „Tęczową zarazą ” – vide: https://www.youtube.com/watch?v=xTsTuTFUEjQ 

To, co "bolszewicy polskiej prawicy" od ministra Ziobro: Kanthak, Kaleta i Ozdoba wygadywali o LGBT było zatrważające, a ja się krępowałem, że jestem Polakiem.

O strefach wolnych od LGBT, 5D i Wi-Fi nie piszę, bo się wstydzę.

Tak. Tak. Proszę Państwa. Znowu jacyś nieodpowiedzialni doktrynerzy, tym razem Prawa i Sprawiedliwości, wmawiają ludowi pisowskiemu, że przynależy do tej części społeczeństwa polskiego, która jest lepsza od innych Polaków, a co gorsze, - ludzie Jarosława Kaczyńskiego zaczynają w to głęboko wierzyć i coraz bardziej nienawidzić każdego, kto myśli i żyje bodaj odrobinę inaczej niż oni.

Ale gwoli sprawiedliwości dodam, że zaprezentowana ostatnimi laty pisowska nienawiść do inaczej myślących niż oni, - o kilka długości tę platformerską przebiła.

Mówicie Państwo, że przesadzam?

W takim razie przytoczę jeszcze jeden przykład wynaturzonej pisowskiej nienawiści, z jaką coraz częściej się spotykam tu, na Salonie24. Jak niedawno napisałem refleksyjno wspomnieniową notkę pt. „Co czeka młodych, jak PiS wygra październikowe wybory” – vide: https://www.salon24.pl/u/salonowcy/985817,co-czeka-mlodych-jak-pis-wygra-pazdziernikowe-wybory , bloger piszący pod nickiem @Kemir wyraził swą dezaprobatę w skierowanym pod moim adresem komentarzu, który teraz zacytuję:

@kemir [18 września 2019, 09:19]
Ode mnie dwa zdania: Krakowski naftaliniarzu! Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić twoje postępowanie. Niedobrze się robi, jak widać twoje wypociny, powtarzane x razy, eksponowane na SG i widać twoją zakłamaną, fałszywą facjatę. Twój tatuś, jeżeli rzeczywiście był akowskim patriotą i człowiekiem honoru, gdyby teraz wstał, to nie poświęciłby ci  nawet kuli - zarżnąłby ciebie pewnie tak, jak zarzyna się wieprza i w jednej chwili wymazał z pamięci, że miał syna…
”, - koniec cytatu.

Przyznacie Państwo, że żarty się kończą i ciarki chodzą po plecach, bo ten zwyrodnialec zaatakował nie tylko mnie, ale także opluł piękną kartę niepodległościową mojego Ojca Akowca, vide: https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/143605 ,  - i wszystko wskazuje na to, że jakby nie daj Boże, co, do czego przyszło, - to ten ogarnięty patogennie wynaturzoną nienawiścią osobnik rzeczywiście byłby zdolny do tego, o czym napisał w zacytowanym komentarzu. Ten pisowski ortodoksa pokazał w całej krasie, kim jest naprawdę dając tym samym powód do obawy, że gdyby mu ktoś dał brzytwę do ręki, to by bez najmniejszych skrupułów ciął po oczach każdego, kto myśli bodaj odrobinę od niego inaczej.

Najgorsze jest jednak to, że pan @Kemir to nie jest jakiś przypadkowy komentator, lecz uchodzący na Salonie24 za modelowego polskiego patriotę i wzorcowego katolika bloger będący idolem jota w jotę podobnych mu orędowników partii Jarosława Kaczyńskiego. Słowem, nie jest to przypadek odosobniony, gdyż takich nienawistnych szaleńców pośród sympatyków PiS-u są tysiące, jeśli nie setki tysięcy. I trzeba powiedzieć otwarcie, iż są to są obłąkani z nienawiści w stosunku do każdego, kto ośmieli się powiedzieć coś krytycznego o partii Jarosława Kaczyńskiego, - zakłamani członkowie polskiego Kościoła Katolickiego mieniący się obrońcami hasła BÓG HONOR OJCZYZNA, (sic!), - mającymi rzekomo uratować Polskę. Ludzie, którym pojęcie miłości bliźniego jest całkowicie obce, gdyż prawda jest taka, że ci niepanujący nad emocjami „fundamentaliści” mają naturę zdziczałych bestii.

Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że tych pisowskich oszołomów napuszcza na mnie piszący po nickiem @henrykjan profesor UJ o pezetpeerowskim rodowodzie i wieloletni prezydent żydowskiej Loży Polin, kochający Polskę i Polaków inaczej niejaki Jan Hertrich Woleński - vide: https://en.wikipedia.org/wiki/Jan_Wole%C5%84ski , zaś aspirujące do pisowskiej elity Salonu24 bractwo pisowskich ortodoksów dało się temu komuszemu łajdakowi z dziecinną łatwością podpuścić, co świadczy albo o och kompletnym politycznym zaślepieniu, albo ich intelektualnej miernocie. Boże! Jacyż z nich pretensjonalni głupcy! Stary komuszy doktryner - vide: https://www.salon24.pl/u/salonowcy/575693,ministra-kolarska-bobinska-karci-jagiellonskich-jajoglowych , drugi po Michniku najzajadlejszy wróg polskiego Kościoła Katolickiego stał się autorytetem dla „elity” prawicowych blogerów Salonu24: @Kemira, @Peacemakera, @ Siukum Balali, @Starego Wiarusa, @Lesnodorskiego, @fatamorgana, @ek1, @Sowińca … et consortes!

I ja się proszę Państwa nie uskarżam, tylko alarmuję! Alarmuję! Zanim nastąpi nieszczęście! Bo na razie w Poznaniu pobito chłopaka za to, że sobie włosy na czerwono pofarbował, - i aż się boję pomyśleć, co może być jutro. Lecz niestety, ilekroć biję na alarm, administratorzy S24 zamiatają mi takie notki pod dywan, - czego przykładem jest niniejsza notka.

Coś złego wisi w powietrzu!

Resztę dopowiedzcie sobie już Państwo sami.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Wykop Skomentuj35
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale