echo24 echo24
3959
BLOG

Wejście smoka! PiS znalazł wyjście z opresji. Tusk i Kopacz pod trybunał!

echo24 echo24 Komisja ds. VAT Obserwuj temat Obserwuj notkę 308

UWAGA! Bardzo trudny przekaz, tylko dla kumatych z poczuciem humoru

Ilustracja muzyczna - vide: https://www.youtube.com/watch?v=E-0If8l_K3Y

Portal internetowy Salon24 news – vide: https://www.salon24.pl/newsroom/979868,komisja-ds-vat-horala-chce-trybunalu-stanu-dla-tuska-kopacz-rostowskiego-i-szczurka informuje :

Komisja ds. VAT. Horała chce Trybunału Stanu dla Tuska, Kopacz, Rostowskiego i Szczurka. Szef komisji śledczej ds. VAT Marcin Horała (PiS) w swoim projekcie raportu z prac komisji zaproponował postawienie przed Trybunałem Stanu b. premierów Donalda Tuska i Ewy Kopacz, oraz b. ministrów finansów - Jacka Rostowskiego i Mateusza Szczurka…

Mój komentarz:

Jakie wejście? Jakie wyjście? – pytacie Państwo.

Odpowiadam:

Oglądałem dzisiaj w telewizji złotoustego posła Horałę, który chcąc przykryć aferę "Piebiak Gate" przez kilka godzin to zagadnienie referował w sposób tak mądry, że w pewnym momencie przestałem nadążać.

W tej sytuacji, żeby notki nie wydłużać, celem zreferowania tego przedstawienia, przy którym odpada w przedbiegach nawet poseł Platformy Mirosław Sekuła ogłaszający niegdyś do pustych krzeseł raport o aferze hazardowej która niby była, ale tak naprawdę to jej nie było, - zamiast nudnego tekstu posłużyłem się stosownym rysunkiem poglądowym przestawiający sposób rozumowania przewodniczącego Horały   – patrz zdjęcie tytułowe. 

Czy teraz Państwo rozumiecie, dlaczego od dłuższego czasu piszę, że najwyższa pora, by POPIS-owi definitywnie podziękować?

Krzysztof Pasierbiewicz (emerytowany nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum

Mam nadzieję, że określenie: "wejście wyjściem", do którego sobie zastrzegam prawa autorskie, - wejdzie na trwałe do literatury politologicznej, jako sposób matactwa, które w języku potocznym nazywa się określeniem "pic na wodę, fotomontaż".

Najlepszy komentarz [ 27 sierpnia 2019, 09:34 ]:

@ŻYWICA --- Autor

"I TAK TRZYMAĆ.
Z durniów należy drzeć łacha.
Jak nie można sobie poradzić z dziadostwem ,trzeba
NAPUSZCZAĆ DZIADOSTWO.....NA DZIADOSTWO.
Jak widać.....sami się wykańczają walcząc O PLEWY
RZUCONE IM NA POŻARCIE.
TYLKO .....ryby nie biorą .
ONI ....biorą na każdą przynętę.
Ale dżadża...


Zobacz galerię zdjęć:

Marcin Horała (PiS) - przewodniczący komisji śledczej ds. VAT
Marcin Horała (PiS) - przewodniczący komisji śledczej ds. VAT Mirosław Sekuła (PO) - przwodniczący komisju śledczej ds. "afery hazardowej"
echo24
O mnie echo24

emerytowany nauczyciel akademicki, tłumacz, publicysta, prozaik,

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka